Xiaomi Redmi Note 3 Pro 32GB
Cod: 14371Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi Note 3 Pro 32GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Cel mai bun raport preț-performanță
Introducerea modelului Redmi Note 3producător Xiaomi, care este cunoscută pentru produsele sale raport excelent preț-performanțăÎn mod tradițional, sistemul de operare va oferi Android, posibilitate DualSIM, carcasă metalică, baterie de mare capacitate și memorie internă mare, care poate fi extinsă cu un card MicroSD până la 128 GB.
Qualcomm Snapdragon 650
Mulțumiri Procesor hexa-core Qualcomm Snapdragon 650Redmi Note 3 este un companion foarte plăcut atât pentru muncă, cât și pentru timpul liber. Procesorul include trei nuclee, tactate la 1,4 GHz și alte trei nuclee, tactate la 1,8 GHzÎn cazul în care este nevoie de performanțe mai mari, chiar și cel mai puternic va fi implicat în activitate. Cip grafic Adreno 510apoi oferă posibilitatea de a juca jocuri solicitante și de a viziona videoclipuri de înaltă calitate.
Afișaj frumos
Ecran mare de 5,5" cu rezoluție Full HD 1080×1920 Este perfect pentru vizualizarea documentelor, vizionarea de filme și jucarea de jocuri solicitante.
Fotografii perfecte
Camera din spate va oferi o rezoluție de 16 Mpx cu autofocus.Datorită diafragmei mărite a obiectivului la o valoare def/2.0fotografiile rezultate sunt mult mai clare.Cameră frontalăare o rezoluție5MP.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 168 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android v5.0 Lollipop |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 650 MSM8956 |
| AnTuTu benchmark: | 91 531 |
| Procesor - počet jader: | šestijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD |
| Jemnost displeje: | 401 ppi |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Otisk Prstu: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 16 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | FULL HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
