Xiaomi Redmi Note 4 3/64 GB
Cod: 14365Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi Note 4 3/64 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Xiaomi Redmi Note 4
Redmi Note 4, succesorul celebrului Redmi Note 3, este aici, aducând cu sine funcții noi și performanțe inovatoare. Calitatea componentelor individuale nu s-a schimbat și, dacă da, a fost doar în bine. Mare Ecran Full HD de 5,5" Ecranul este protejat de un geam de protecție care creează Efect 2.5D pentru o mișcare mai lină a degetelor din lateral șistructură metalică Cu un profil subțire, oferă o senzație foarte luxoasă. Vine cu caracteristici standard, cum ar fi Dual SIM, LTE, cititor de amprente sau 2 camere (13 Mpx + 5 Mpx).
Performanță cu opt nuclee
Noua serie Redmi Note 4 oferă performanțe fără precedent procesor ARM Cortex-A53 cu opt nuclee însoțit de un accelerator grafic Adreno 506Acest duo fantastic alimentează sistemul de operare Android 6.0 MarshmallowDatorită acestui fapt, Redmi Note 4 poate face față la tot ce îi ceri. Niciun joc sau nenumărate aplicații care rulează simultan nu îl pot amenința. În plus, este echipat cu o baterie cu o capacitate mare. 4100mAh, deci va fi disponibil pentru tine pe tot parcursul zilei.
Selfie-ul perfect
Redmi Note 4 oferă o interfață de utilizator rafinată MIUI versiunea 8, datorită căruia, pe lângă funcțiile clasice Android, veți avea la dispoziție și alte aplicații. Puteți personaliza cu ușurință mediul smartphone-ului după preferințele dvs., comenzile individuale fiind la fel de intuitive pe cât sunt de accesibile. cititor de amprente, pe care trebuie doar să așezi degetul pentru a debloca telefonul. Acest lucru îți va oferi o perspectivă diferită asupra controlului Android și nu vei mai dori să te întorci niciodată la complexitatea majorității celorlalte interfețe.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 175 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 6.0 Marshmallow |
| Procesor: | MediaTek Helio X20 |
| AnTuTu benchmark: | 104 926 |
| Procesor - počet jader: | desetijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2,3 GHz |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD |
| Jemnost displeje: | 401 ppi |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Otisk Prstu: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 100 mAh |
