Xiaomi Redmi Note 6 Pro 3/32GB
Cod: 14071Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi Note 6 Pro 3/32GB
- Acesta este un Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Afișaj la modă
Un ecran mare este folosit pentru a afișa toate informațiile. Ecran IPS de 6,26" cu un notch și o rezoluție de 2280 x 1080 pixeli, care oferă o claritate ridicată a imaginii și o consumare confortabilă a conținutului. Datorită tehnologiei de afișare IPS, obțineți culori reale și unghiuri de vizualizare perfecte. Cu telefonul, vă veți bucura de o imagine frumoasă atunci când vă jucați jocuri, vizionați videoclipuri și, de asemenea, în timpul utilizării normale.

Designul va inspira
Xiaomi este cunoscută pentru telefoanele sale bine realizate, care oferă o senzație premium. Același lucru este valabil și pentru Redmi Note 6 Pro. Spatele metalic al telefonului arată și se simte grozav, telefonul vă va impresiona atât pe dumneavoastră, cât și pe cei din jur.

Performanță excelentă
Există unul puternic în intestine procesor octa-core Qualcomm Snapdragon 636, care asigură o funcționare fluidă a sistemului și performanțe ridicate în timpul jocurilor. Nu trebuie să vă gândiți dacă telefonul poate gestiona un anumit joc sau o anumită aplicație, Redmi 6 Pro este pregătit pentru orice. În plus 4 GB de RAM Memoria vă va permite să lucrați cu mai multe aplicații simultan și să păstrați mai multe informații în memorie cu care lucrează sistemul și aplicațiile, ceea ce crește și fluiditatea sistemului.

O baterie mare vă va asigura că vă puteți bucura de mai multe ore de distracție cu telefonul fără încărcare frecventă. Bateria are o capacitate de 4.000 mAh, care este capacitatea bateriei telefonului peste standard.
Fotografii selfie perfecte
Xiaomi Redmi Note 6 Pro vă permite să creați fotografii excelente prin intermediul camerei sale duale din spate cu o rezoluție de 12+5 MpxAcest lucru vă va permite să vă jucați cu profunzimea câmpului, permițându-vă să creați portrete perfecte ale obiectelor sau persoanelor.
Xiaomi s-a concentrat pe popularul selfie cu acest model. Va oferi o față dublă. 20+2 Mpx o cameră foto care îți permite să creezi selfie-ul perfect pentru a-ți impresiona prietenii.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 182 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 8.1 Oreo |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 636 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 115 991 |
| RAM: | 3 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.3" |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Zvýšená odolnost: | NE |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 12 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 12 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Rozlišení předních Fotoaparátu: | 20 Mpx + 2 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
