Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128GB
Cod: 14226Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Design elegant și senzație plăcută la atingere
Raportul de aspect de 19,5:9, designul decorativ al marginilor și curbura naturală a afișajului oferă o vizualizare largă și o aderență optimă. Raport ecran-corp de 91,4% pentru o utilizare maximă a afișajului. Dimensiunea afișajului este de 6,53' FHD+.
Procesor
Xiaomi Redmi Note 8 pro este alimentat de un procesor Helio G90T cu 8 nuclee, cu o frecvență de până la 2.0 GHz. Acest procesor asigură o funcționare fără probleme pe tot parcursul zilei. Gata cu întârzierile în timpul jocurilor sau al utilizării telefonului.
Cameră de înaltă rezoluție de 64MP pentru fiecare detaliu
Camera principală are o rezoluție incredibilă de 64Mpx și o diafragmă de f/1.8. De asemenea, este echipată cu o cameră ultra-wide de 8Mpx. Unul dintre acestea are un senzor macro de 2Mpx pentru cele mai mici detalii, iar cel de-al doilea este un senzor de adâncime. Acest cvartal vă va garanta fotografii absolut perfecte și foarte detaliate chiar și în condiții dificile. Videoclipurile sunt înregistrate în 4K până la 30 FPS și FHD până la 120 FPS. „Camera selfie” frontală are o rezoluție de 20Mpx f/2.0.
Baterie de mare capacitate pentru alimentare neîntreruptă
Bateria de mare capacitate de 4.500 mAh durează mai mult, așa că nu va trebui să cauți mereu un încărcător.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 199 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Mediatek Helio G90T |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 340 500 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 20 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
