Xiaomi Redmi Note 9 4/128 GB
Cod: 14221Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi Note 9 4/128 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Legenda continuă
Noul și neînfricatul Redmi Note întruchipează tot ce vă așteptați de la un adevărat flagship. Continuă cu mândrie tradiția predecesorilor săi. Telefoanele din seria Redmi Note sunt vândute în întreaga lume.
Procesor de înaltă performanță
Redmi Note 9 este echipat cu un procesor octa-core puternic, cu o frecvență de ceas de până la 2.0 GHz și o placă grafică cu o frecvență de 1000 MHz, ceea ce vă va oferi performanțe ideale pentru o experiență de joc perfectă.

Baterie masivă cu durată lungă de viață
Cu o baterie îmbunătățită de 5020 mAh, te poți bucura de performanțe de lungă durată. Iar cu tehnologia de încărcare rapidă de 18W, încărcarea telefonului va fi o chestiune de momente.

SISTEM FOTO DE ÎNALTĂ CALITATE
Obiectivul principal de 48MP vă va permite să surprindeți toate momentele preferate, în timp ce obiectivele cu unghi larg, macro și de adâncime vor asigura un rezultat perfect indiferent de scena pe care urmează să o surprindeți.
Lentilă principală excelentă
Obiectivul principal de 48MP cu rezoluție ultra-înaltă vă permite să surprindeți toate momentele de neuitat.
Imagine panoramică clară ca cristalul
Obiectivul ultra-wideangle de 8MP cu un unghi de filmare de 118° vă oferă o perspectivă mai clară și mai largă.

Impresionant sentiment de profunzime
Obiectivul de adâncime de 2MP vă permite să realizați portrete uimitoare cu un fundal neclar.
Du-mă mai aproape
Datorită obiectivului macro de 2Mpx, poți face fotografii clare chiar și la distanțe foarte mici.
E timpul pentru selfie-uri.
Camera frontală de 13MP cu inteligență artificială este un instrument excelent pentru selfie-uri, care impresionează prin suportul pentru modul Portret, modul de înfrumusețare cu inteligență artificială și înregistrarea videoclipurilor scurte, permițându-vă să vă personalizați imaginile în funcție de nevoile dumneavoastră.
Scaner portabil
Dispozitivul vă permite să scanați documente, ceea ce îl face un companion excelent atât pentru serviciu, cât și pentru școală.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 199 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Mediatek Helio G85 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 208 000 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP53 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 020 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
