Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128 GB
Cod: 14263Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Cameră cvadruplă
Redmi Note 9 Pro dispune de o cameră quad de top, cu obiective ultra-wide, macro și de adâncime, pentru a surprinde în mod fiabil toate momentele tale preferate. Ești îngrijorat că amintirile tale se vor estompa în timp? Redmi Note 9 Pro îți permite să surprinzi aceste momente prețioase. Camera de 64MP surprinde în mod fiabil fiecare detaliu și nu te dezamăgește niciodată.

Cea mai bună frumusețe este naturală.
Cameră frontală de 16MP cu profunzime de câmp optimizată pentru inteligență artificială. Fă-ți un selfie și arată lumii cine ești cu adevărat.

Încărcare rapidă și timp lung de așteptare
Nimic nu îți va oferi mai multă liniște sufletească decât o baterie mare de 5020 mAh cu încărcare extrem de rapidă de 30W. Indiferent dacă îți dorești 16 ore de navigare continuă, 147 de ore de muzică sau 13 ore de jocuri, noul Redmi Note 9 îți va elimina grija de a rămâne fără energie în timp ce te bucuri de divertismentul tău preferat.

Mai rapid și mai puternic
Noua serie Redmi Note nu trebuie să vă faceți griji cu privire la comparațiile de performanță cu alte telefoane. Dispozitivul vă va oferi performanțe excepționale atât pentru muncă sau studiu, cât și pentru divertisment, datorită procesorului Qualcomm Snapdragon 720G.

Un scaner în buzunar
Cu modul Document, ai mereu la îndemână un scaner de buzunar, cu care poți scana documente, le poți roti după cum dorești, poți elimina umbrele de pe ele și poți crește contrastul. Cu Redmi Note 9 Pro, toate ajustările vor fi o chestiune de momente.

Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 209 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 720G |
| AnTuTu benchmark: | 276800 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Jemnost displeje: | 395 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 64 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 020 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
