Xiaomi Redmi Note 9T 4/128GB
Cod: 14262Descriere detaliată a produsului
Xiaomi Redmi Note 9T 4/128 GB
- Acesta este un telefon Xiaomi second-hand.
- Este posibil să comandați diferite culori.
- Când comandați, vă rugăm să specificați culoarea în note.
- Stare telefon: Folosit
- Se încadrează în categoria A-B (poate prezenta urme ușoare de uzură)
- Telefonul este la comandă.
- În termen de 5 zile lucrătoare, în magazinul nostru.
- La domiciliul dumneavoastră în termen de 7 zile.
- Garanție de 12 luni.
Ecran DotDisplay de 6,53" cu sticlă Corning Gorilla Glass 5
Redmi Note 9T, cu designul său texturat curbat 3D, dă viață filmelor și jocurilor cu ecranul DotDisplay de 6,53" cu sticlă Corning Gorilla Glass 5 și un raport de aspect spectaculos de 19,5:9. Cu suprafața spate rezistentă la amprente, Redmi Note 9T arată întotdeauna ca nou și se deblochează fără efort cu senzorul lateral de amprentă.

Cameră triplă spate de 48Mpx și cameră frontală încorporată în ecran de 13Mpx
Redmi Note 9T este echipat cu o cameră triplă pe spate de 48MP și oferă o calitate excepțională a imaginii. Utilizatorii pot captura fotografii clare și precise de aproape cu obiectivul macro de 2MP și pot obține o estompare aproape profesională cu senzorul de adâncime de 2MP. Redmi Note 9T vă permite, de asemenea, să faceți selfie-uri perfecte cu camera frontală de 13MP.

Procesor octa-core MediaTek Dimensity 800U, până la 2,4 GHz
Redmi Note 9T oferă un salt generațional în ceea ce privește performanța și eficiența energetică la nivel de flagship. Fiind echipat cu procesorul MediaTek Dimensity 800U SoC și noua tehnologie de stocare UFS 2.21, Redmi Note 9T este cu până la 100% mai rapid decât generația anterioară. Cu conectivitate 5G simultană pe două cartele SIM, Redmi Note 9T permite utilizatorilor să realizeze mai multe în mai puțin timp. Antenele multiple și tehnologia 4×4 MIMO asigură conexiuni mai rapide și mai fiabile pentru o experiență cu adevărat excelentă chiar și în condiții dificile.

Baterie de 5.000 mAh cu ciclu de încărcare ridicat și încărcare rapidă de 18W
O baterie de 5.000 mAh și încărcarea rapidă de 18 W vă vor liniști grijile legate de durata de viață a bateriei, chiar și în era 5G. Oferă aproape 3 ani de utilizare zilnică fără o degradare semnificativă. Acesta este un smartphone puternic care îi va face pe utilizatori să se întrebe cum au trăit vreodată fără el!
Parametri suplimentari
| Categorie: | Xiaomi Redmi Note |
|---|---|
| Garanţie: | 1 an |
| ? Hmotnost: | 161 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 800U 5G |
| AnTuTu benchmark: | 343 150 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Obnovovací frekvence displeje: | 60 Hz |
| Jemnost displeje: | 401 ppi |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | Splash resistant |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
