Motorola Edge 20 - 128GB
Kód: 14170Podrobný popis
Motorola Edge 20 - 128GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: sivá, biela, smaragdová
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme v poznámke špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Edge 20 je elegantný a veľmi tenký smartfón vyššej strednej triedy, ktorý zaujme moderným dizajnom, kvalitným spracovaním a výbornou výbavou. Dominantou zariadenia je 6,7" OLED displej s Full HD+ rozlíšením a extrémne vysokou obnovovacou frekvenciou 144 Hz, ktorá zabezpečuje mimoriadne plynulé zobrazenie pri prehliadaní systému, hraní hier aj sledovaní videí. Vďaka tenkému telu pôsobí telefón veľmi prémiovo a dobre padne do ruky.
O vysoký výkon sa stará procesor Qualcomm Snapdragon 778G v kombinácii s 8GB operačnej pamäte, čo zaručuje svižný chod systému, rýchle reakcie a bezproblémový multitasking. Interné úložisko s kapacitou 128GB poskytuje dostatok priestoru pre aplikácie, fotografie aj videá. Telefón je optimalizovaný pre plynulý chod systému Android bez zbytočných spomalení.
Motorola Edge 20 disponuje trojitým zadným fotoaparátom s hlavným snímačom 108 Mpx, ktorý zachytí detailné a ostré snímky aj za horších svetelných podmienok. K dispozícii je aj teleobjektív s optickým zoomom a ultraširokouhlý objektív pre širšie zábery. Predná kamera je ideálna na selfie aj videohovory. Nechýba podpora 5G pripojenia, Wi-Fi, Bluetooth, GPS ani čítačka odtlačkov prstov v displeji. Batéria s kapacitou 4000 mAh ponúka dostatočnú výdrž a podporuje rýchle nabíjanie.
Výhody:
-
6,7" OLED displej s 144Hz obnovovacou frekvenciou
-
Výkonný procesor Snapdragon 778G
-
8GB RAM pre plynulý chod systému
-
128GB úložisko pre dáta a aplikácie
-
Trojitý zadný fotoaparát (108 Mpx)
-
Teleobjektív s optickým zoomom
-
Ultraširokouhlý objektív
-
Čítačka odtlačkov prstov v displeji
-
Podpora 5G pripojenia
-
Rýchle nabíjanie
-
Veľmi tenký a elegantný dizajn
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,7" OLED, 2400 × 1080 px, 144 Hz
-
Procesor: Qualcomm Snapdragon 778G – osemjadrový
-
Grafika: Adreno 642L
-
Operačná pamäť: 8GB
-
Úložisko: 128GB
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 108 Mpx + 16 Mpx + 8 Mpx
-
Predný: 32 Mpx
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.2, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno (v displeji)
-
Batéria: 4000 mAh, rýchle nabíjanie
-
Rozmery: 163 × 76 × 7 mm
-
Hmotnosť: 163 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Edge |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 163 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 778G 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 547 000 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Optický Zoom: | 3x |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx+ 16 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
