Motorola Edge 20 Lite - 128GB
Kód: 14093Podrobný popis
Motorola Edge 20 Lite - 128GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: tmavo šedá, zelená
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme v poznámke špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Edge 20 Lite je štýlový smartfón strednej triedy, ktorý zaujme elegantným dizajnom, kvalitným OLED displejom a vyváženým výkonom pre každodenné používanie. Telefón ponúka 6,7" OLED displej s Full HD+ rozlíšením a obnovovacou frekvenciou 90 Hz, vďaka čomu je obraz plynulý, ostrý a ideálny na sledovanie videí aj bežnú prácu so systémom.
O výkon sa stará procesor MediaTek Dimensity 720 v kombinácii s 8GB operačnej pamäte, čo zabezpečuje svižný chod aplikácií, plynulý multitasking a dostatočný výkon aj pre náročnejších používateľov. Interné úložisko s kapacitou 128GB poskytuje dostatok priestoru pre fotografie, videá aj aplikácie.
Telefón je vybavený trojitým zadným fotoaparátom s hlavným snímačom 108 Mpx, ktorý umožňuje vytvárať detailné a ostré snímky. Nechýba ani ultraširokouhlý objektív a makro senzor. Predná kamera je ideálna na selfie aj videohovory. Samozrejmosťou je podpora 5G pripojenia, Wi-Fi, Bluetooth, GPS a čítačka odtlačkov prstov v displeji. Vďaka batérii s kapacitou 5000 mAh ponúka telefón dlhú výdrž a podporu rýchleho nabíjania.
Výhody:
-
6,7" OLED displej s 90Hz obnovovacou frekvenciou
-
Výkonný procesor MediaTek Dimensity 720
-
8GB RAM pre plynulý chod systému
-
128GB úložisko pre dáta a aplikácie
-
Trojitý zadný fotoaparát (108 Mpx)
-
Ultraširokouhlý objektív a makro kamera
-
Čítačka odtlačkov prstov v displeji
-
Batéria 5000 mAh s dlhou výdržou
-
Rýchle nabíjanie
-
Podpora 5G pripojenia
-
Elegantný a moderný dizajn
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,7" OLED, 2400 × 1080 px, 90 Hz
-
Procesor: MediaTek Dimensity 720 – osemjadrový
-
Grafika: Mali-G57 MC3
-
Operačná pamäť: 8GB
-
Úložisko: 128GB
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx
-
Predný: 32 Mpx
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno (v displeji)
-
Batéria: 5000 mAh, rýchle nabíjanie
-
Rozmery: 165,9 × 76 × 8,3 mm
-
Hmotnosť: 185 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Edge |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 185 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 720 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 260 000 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
