Motorola Edge 20 Pro - 256GB
Kód: 14182Podrobný popis
Motorola Edge 20 Pro - 256GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: modrá, biela
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme v poznámke špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Edge 20 Pro je výkonný smartfón vyššej triedy, ktorý zaujme prémiovým dizajnom, špičkovou výbavou a vysokým výkonom pre náročných používateľov. Telefón ponúka 6,7" OLED displej s Full HD+ rozlíšením a obnovovacou frekvenciou 144 Hz, ktorá zabezpečuje mimoriadne plynulé zobrazenie pri používaní systému, hraní hier aj sledovaní multimédií. Tenké telo a kvalitná konštrukcia dodávajú zariadeniu moderný a elegantný vzhľad.
O maximálny výkon sa stará procesor Qualcomm Snapdragon 870 v kombinácii s 12GB operačnej pamäte, čo zaručuje veľmi rýchlu odozvu systému, plynulý multitasking a bezproblémový chod aj tých najnáročnejších aplikácií. Interné úložisko s kapacitou 256GB poskytuje dostatok priestoru pre veľké množstvo dát, fotografií aj videí. Telefón beží na čistom systéme Android, ktorý je rýchly, prehľadný a bez zbytočných úprav.
Motorola Edge 20 Pro disponuje trojitým zadným fotoaparátom s hlavným snímačom 108 Mpx, ktorý vytvára detailné a ostré snímky. K dispozícii je aj teleobjektív s periskopickým zoomom a ultraširokouhlý objektív pre maximálnu variabilitu pri fotografovaní. Predná kamera je ideálna na selfie aj videohovory. Samozrejmosťou je podpora 5G pripojenia, Wi-Fi, Bluetooth, GPS a čítačka odtlačkov prstov v displeji. Batéria s kapacitou 4500 mAh ponúka veľmi dobrú výdrž a podporuje rýchle nabíjanie.
Výhody:
-
6,7" OLED displej s 144Hz obnovovacou frekvenciou
-
Výkonný procesor Snapdragon 870
-
12GB RAM pre maximálny výkon
-
256GB úložisko pre veľké množstvo dát
-
Trojitý zadný fotoaparát (108 Mpx)
-
Periskopický teleobjektív s vysokým zoomom
-
Ultraširokouhlý objektív
-
Čítačka odtlačkov prstov v displeji
-
Podpora 5G pripojenia
-
Rýchle nabíjanie
-
Prémiový dizajn a kvalitné spracovanie
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,7" OLED, 2400 × 1080 px, 144 Hz
-
Procesor: Qualcomm Snapdragon 870 – osemjadrový
-
Grafika: Adreno 650
-
Operačná pamäť: 12GB
-
Úložisko: 256GB
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 108 Mpx + 16 Mpx + 8 Mpx
-
Predný: 32 Mpx
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.1, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno (v displeji)
-
Batéria: 4500 mAh, rýchle nabíjanie
-
Rozmery: 163 × 76 × 8 mm
-
Hmotnosť: 190 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Edge |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 190 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 870 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 722 864 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Optický Zoom: | 5x |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 16 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 500 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
