Motorola Edge 30 Neo - 128GB
Kód: 14062Podrobný popis
Motorola Edge 30 Neo - 128GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: čierna, strieborná, zelená, fialová
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme v poznámke špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Edge 30 Neo je kompaktný a štýlový smartfón, ktorý zaujme moderným dizajnom, kvalitným spracovaním a veľmi dobrým výkonom pre každodenné používanie. Vďaka menším rozmerom sa telefón pohodlne drží v ruke a jednoducho sa ovláda jednou rukou. Dominantou zariadenia je 6,28" OLED displej s Full HD+ rozlíšením a obnovovacou frekvenciou 120 Hz, ktorá zabezpečuje plynulé zobrazenie pri práci so systémom, sledovaní videí aj hraní hier.
O svižný chod sa stará procesor Qualcomm Snapdragon 695 v kombinácii s dostatočnou operačnou pamäťou, čo umožňuje bezproblémové používanie aplikácií, multitasking aj rýchlu odozvu systému. Interné úložisko s kapacitou 128GB poskytuje dostatok priestoru pre fotografie, videá aj ďalšie súbory. Telefón beží na čistom systéme Android, ktorý je prehľadný, rýchly a bez zbytočných nadstavieb.
Motorola Edge 30 Neo disponuje kvalitným duálnym zadným fotoaparátom s hlavným snímačom 64 Mpx, ktorý vytvára ostré a detailné snímky. Nechýba ani ultraširokouhlý objektív pre širšie zábery. Predná kamera je ideálna na selfie aj videohovory. Samozrejmosťou je podpora 5G pripojenia, Wi-Fi, Bluetooth, GPS a čítačka odtlačkov prstov v displeji. Batéria s kapacitou 4020 mAh ponúka solídnu výdrž a podporuje rýchle aj bezdrôtové nabíjanie.
Výhody:
-
6,28" OLED displej so 120Hz obnovovacou frekvenciou
-
Kompaktné rozmery a pohodlné ovládanie jednou rukou
-
Výkonný procesor Snapdragon 695
-
128GB úložisko pre dáta a aplikácie
-
Duálny zadný fotoaparát (64 Mpx)
-
Ultraširokouhlý objektív
-
Čítačka odtlačkov prstov v displeji
-
Podpora 5G pripojenia
-
Rýchle aj bezdrôtové nabíjanie
-
Čistý a rýchly systém Android
-
Štýlový a moderný dizajn
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,28" OLED, 2400 × 1080 px, 120 Hz
-
Procesor: Qualcomm Snapdragon 695 – osemjadrový
-
Grafika: Adreno 619
-
Operačná pamäť: 8GB
-
Úložisko: 128GB
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 64 Mpx + 13 Mpx
-
Predný: 32 Mpx
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.1, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno (v displeji)
-
Batéria: 4020 mAh, rýchle a bezdrôtové nabíjanie
-
Rozmery: 152,9 × 71,2 × 7,8 mm
-
Hmotnosť: 155 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Edge |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 155 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 695 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 402 500 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | Ne |
| Displej - velikost (palec): | 6.3" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx široký + 13 Mpx ultraširoký |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 020 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 68 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
