Motorola Edge 40 - 256GB
Kód: 16198Podrobný popis
Motorola Edge 40 - 256GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: čierna, modrá, zelená, purpurová
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme v poznámke špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Edge 40 je moderný a štýlový smartfón vyššej strednej triedy, ktorý zaujme elegantným dizajnom, kvalitným spracovaním a výbornou výbavou. Telefón sa vyznačuje tenkým a ľahkým telom, ktoré skvele padne do ruky a pôsobí veľmi prémiovo. Dominantou zariadenia je 6,55" pOLED displej s Full HD+ rozlíšením a vysokou obnovovacou frekvenciou 144 Hz, ktorá zabezpečuje mimoriadne plynulé zobrazenie pri každodennom používaní, hraní hier aj sledovaní multimédií.
O vysoký výkon sa stará procesor MediaTek Dimensity 8020 v kombinácii s 8GB operačnej pamäte, čo zaručuje rýchlu odozvu systému, plynulý multitasking a bezproblémový chod aj náročnejších aplikácií. Interné úložisko s kapacitou 256GB poskytuje dostatok priestoru pre veľké množstvo aplikácií, fotografií aj videí. Telefón beží na čistom systéme Android, ktorý je rýchly, prehľadný a bez zbytočných úprav.
Motorola Edge 40 disponuje kvalitným duálnym zadným fotoaparátom s hlavným snímačom 50 Mpx, ktorý vytvára ostré a detailné snímky aj za horších svetelných podmienok. Nechýba ani ultraširokouhlý objektív pre širšie zábery. Predná kamera je ideálna na selfie aj videohovory. Samozrejmosťou je podpora 5G pripojenia, Wi-Fi, Bluetooth, GPS a čítačka odtlačkov prstov v displeji. Výhodou je aj zvýšená odolnosť voči vode a prachu (IP68) a batéria s kapacitou 4400 mAh, ktorá ponúka veľmi dobrú výdrž a podporuje rýchle aj bezdrôtové nabíjanie.
Výhody:
-
6,55" pOLED displej so 144Hz obnovovacou frekvenciou
-
Výkonný procesor MediaTek Dimensity 8020
-
8GB RAM pre plynulý chod systému
-
256GB úložisko pre veľké množstvo dát
-
Duálny zadný fotoaparát (50 Mpx)
-
Ultraširokouhlý objektív
-
Čítačka odtlačkov prstov v displeji
-
Podpora 5G pripojenia
-
Rýchle aj bezdrôtové nabíjanie
-
Odolnosť voči vode a prachu (IP68)
-
Moderný a elegantný dizajn
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,55" pOLED, 2400 × 1080 px, 144 Hz
-
Procesor: MediaTek Dimensity 8020 – osemjadrový
-
Grafika: Mali-G77
-
Operačná pamäť: 8GB
-
Úložisko: 256GB
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 50 Mpx + 13 Mpx
-
Predný: 32 Mpx
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.2, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno (v displeji)
-
Batéria: 4400 mAh, rýchle aj bezdrôtové nabíjanie
-
Odolnosť: IP68
-
Rozmery: 158,4 × 72 × 7,6 mm
-
Hmotnosť: 171 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Edge |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 167 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 8020 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.6 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 718 719 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 13 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 400 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 68 W |
| Bezdrátové nabíjení: | ANO |
