Motorola Edge 40 Pro - 256GB
Kód: 16201Podrobný popis
Motorola Edge 40 Pro - 256GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: čierna, modrá
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme v poznámke špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Edge 40 Pro je špičkový vlajkový smartfón, ktorý ponúka extrémny výkon, moderné technológie a prémiový dizajn. Telefón zaujme svojím elegantným a tenkým telom, kvalitným spracovaním a luxusným vzhľadom, ktorý uspokojí aj náročných používateľov. Dominantou zariadenia je 6,67" pOLED displej s Full HD+ rozlíšením a vysokou obnovovacou frekvenciou 165 Hz, ktorá zabezpečuje mimoriadne plynulé zobrazenie pri každodennom používaní, hraní hier aj sledovaní multimédií.
O maximálny výkon sa stará najnovší procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 v kombinácii s 12GB operačnej pamäte, čo zaručuje bleskovú odozvu systému, plynulý multitasking a bezproblémový chod aj tých najnáročnejších aplikácií a hier. Interné úložisko s kapacitou 256GB ponúka dostatok priestoru pre veľké množstvo dát, aplikácií aj multimédií. Telefón beží na čistom systéme Android, ktorý je rýchly, prehľadný a bez zbytočných úprav.
Motorola Edge 40 Pro disponuje kvalitným trojitým zadným fotoaparátom s hlavným snímačom 50 Mpx, ktorý vytvára ostré a detailné snímky. Nechýba ani ultraširokouhlý objektív a teleobjektív pre väčšiu variabilitu pri fotografovaní. Predná kamera s vysokým rozlíšením je ideálna na selfie aj videohovory. Samozrejmosťou je podpora 5G pripojenia, Wi-Fi, Bluetooth, GPS a čítačka odtlačkov prstov v displeji. Výhodou je aj zvýšená odolnosť voči vode a prachu (IP68) a batéria s kapacitou 4600 mAh, ktorá ponúka skvelú výdrž a podporuje ultra rýchle aj bezdrôtové nabíjanie.
Výhody:
-
6,67" pOLED displej so 165Hz obnovovacou frekvenciou
-
Najnovší procesor Snapdragon 8 Gen 2
-
12GB RAM pre maximálny výkon
-
256GB úložisko pre veľké množstvo dát
-
Trojitý zadný fotoaparát (50 Mpx)
-
Ultraširokouhlý objektív a teleobjektív
-
Vysokokvalitná predná kamera
-
Čítačka odtlačkov prstov v displeji
-
Podpora 5G pripojenia
-
Ultra rýchle aj bezdrôtové nabíjanie
-
Odolnosť voči vode a prachu (IP68)
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,67" pOLED, 2400 × 1080 px, 165 Hz
-
Procesor: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 – osemjadrový
-
Grafika: Adreno 740
-
Operačná pamäť: 12GB
-
Úložisko: 256GB
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 50 Mpx + 50 Mpx + 12 Mpx
-
Predný: 60 Mpx
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.3, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno (v displeji)
-
Batéria: 4600 mAh, ultra rýchle aj bezdrôtové nabíjanie
-
Odolnosť: IP68
-
Rozmery: 161,2 × 74 × 8,6 mm
-
Hmotnosť: 199 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Edge |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 199 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 527 666 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.3 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 50 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 60 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 125 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
| Max. výkon reverzního nabíjení: | 5 W |
