Motorola Moto E30 - 32GB
Kód: 14099Podrobný popis
Motorola Moto E30 - 32GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: sivá, modrá
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme v poznámke špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Moto E30 je dostupný smartfón, ktorý ponúka základné funkcie pre každodenné používanie a zároveň prináša moderný dizajn a jednoduché ovládanie. Telefón je vhodný pre menej náročných používateľov, ktorí hľadajú spoľahlivé zariadenie na telefonovanie, správy, sociálne siete a bežné aplikácie. 6,5" IPS displej s HD+ rozlíšením a 90Hz obnovovacou frekvenciou poskytuje plynulejšie zobrazenie než bežné modely v tejto kategórii.
O chod zariadenia sa stará procesor Unisoc T700 v kombinácii s 2GB operačnej pamäte, čo umožňuje plynulé fungovanie základných funkcií a aplikácií. Interné úložisko s kapacitou 32GB je možné rozšíriť pomocou pamäťovej karty, takže máte viac priestoru pre fotografie, videá aj ďalšie súbory. Telefón beží na odľahčenej verzii systému Android (Android Go), ktorá je optimalizovaná pre nižší výkon a zabezpečuje svižnejší chod.
Motorola Moto E30 disponuje trojitým zadným fotoaparátom s hlavným snímačom 48 Mpx, ktorý umožňuje vytvárať kvalitné snímky v rámci svojej triedy. Nechýba ani makro kamera a snímač hĺbky ostrosti. Predná kamera je vhodná na selfie aj videohovory. Samozrejmosťou je podpora LTE pripojenia, Wi-Fi, Bluetooth a GPS. Na zadnej strane sa nachádza čítačka odtlačkov prstov pre rýchle odomykanie. Batéria s kapacitou 5000 mAh ponúka veľmi dobrú výdrž, ktorá bez problémov pokryje celý deň používania.
Výhody:
-
6,5" IPS displej s 90Hz obnovovacou frekvenciou
-
Úsporný procesor Unisoc T700
-
2GB RAM pre základné používanie
-
32GB úložisko s možnosťou rozšírenia
-
Trojitý zadný fotoaparát (48 Mpx)
-
Makro kamera a snímač hĺbky
-
Čítačka odtlačkov prstov na zadnej strane
-
Podpora LTE pripojenia
-
Android Go – optimalizovaný systém
-
Batéria 5000 mAh s dlhou výdržou
-
Moderný a jednoduchý dizajn
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,5" IPS, 1600 × 720 px, 90 Hz
-
Procesor: Unisoc T700 – osemjadrový
-
Grafika: Mali-G52
-
Operačná pamäť: 2GB
-
Úložisko: 32GB (možnosť rozšírenia microSD)
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 48 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx
-
Predný: 8 Mpx
-
-
Operačný systém: Android (Go Edition)
-
Konektivita: LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno (zadná)
-
Batéria: 5000 mAh
-
Rozmery: 165 × 75,6 × 9,1 mm
-
Hmotnosť: 198 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Moto |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 198 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android Go Edition |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Unisoc T700 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 123 177 |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
