Motorola Moto E40 - 64GB
Kód: 14176Podrobný popis
Motorola Moto E40 - 64GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: sivá, terakotová
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme v poznámke špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Moto E40 je cenovo dostupný smartfón, ktorý ponúka spoľahlivý výkon, plynulý chod systému a moderný dizajn pre každodenné používanie. Telefón je vybavený veľkým 6,5" IPS displejom s HD+ rozlíšením a 90Hz obnovovacou frekvenciou, vďaka ktorej je ovládanie telefónu plynulé a príjemné. Displej je ideálny na sledovanie videí, prehliadanie sociálnych sietí aj bežnú prácu s aplikáciami.
O chod zariadenia sa stará osemjadrový procesor Unisoc T700 v kombinácii so 4GB operačnej pamäte, čo zabezpečuje dostatočný výkon pre bežné úkony, multitasking aj menej náročné hry. Interné úložisko s kapacitou 64GB poskytuje priestor pre aplikácie, fotografie aj videá a je možné ho rozšíriť pomocou pamäťovej karty. Telefón beží na čistom systéme Android, ktorý je rýchly, prehľadný a bez zbytočných úprav.
Motorola Moto E40 disponuje trojitým zadným fotoaparátom s hlavným snímačom 48 Mpx, ktorý zachytí detailné a ostré snímky. Nechýba makro objektív ani snímač hĺbky pre portrétne fotografie. Predná kamera je vhodná na selfie aj videohovory. Batéria s kapacitou 5000 mAh zabezpečí dlhú výdrž na jedno nabitie, takže telefón bez problémov zvládne celý deň používania.
Výhody:
-
6,5" IPS displej s 90Hz obnovovacou frekvenciou
-
Procesor Unisoc T700 pre plynulý chod
-
4GB RAM pre bežné používanie
-
64GB úložisko s možnosťou rozšírenia
-
Trojitý zadný fotoaparát (48 Mpx)
-
Makro objektív a snímač hĺbky
-
Veľká batéria 5000 mAh
-
Dlhá výdrž na jedno nabitie
-
Čítačka odtlačkov prstov
-
Čistý a rýchly systém Android
-
Moderný dizajn
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,5" IPS, 1600 × 720 px, 90 Hz
-
Procesor: Unisoc T700 – osemjadrový
-
Grafika: Mali-G52
-
Operačná pamäť: 4GB
-
Úložisko: 64GB
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 48 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx
-
Predný: 8 Mpx
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno (na zadnej strane)
-
Batéria: 5000 mAh
-
Rozmery: 165 × 75 × 9 mm
-
Hmotnosť: 198 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Moto |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 198 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Unisoc T700 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 123 177 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost: | 6.5" |
| Displej - rozlišení (pixel): | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
