Motorola Moto E6i - 32GB
Kód: 14206Podrobný popis
Motorola Moto E6i - 32GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: sivá, ružová
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme v poznámke špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Moto E6i je cenovo dostupný smartfón, ktorý ponúka základné funkcie pre každodenné používanie v jednoduchom a praktickom prevedení. Telefón je ideálny pre nenáročných používateľov, ktorí hľadajú spoľahlivé zariadenie na telefonovanie, správy, sociálne siete a bežné aplikácie. 6,1" IPS displej s HD+ rozlíšením poskytuje dostatočne veľkú zobrazovaciu plochu pre pohodlné používanie.
O chod zariadenia sa stará úsporný procesor Unisoc SC9863A v kombinácii s 2GB operačnej pamäte, čo umožňuje plynulé fungovanie základných funkcií a aplikácií. Interné úložisko s kapacitou 32GB je možné rozšíriť pomocou pamäťovej karty, takže máte viac priestoru pre fotografie, videá aj ďalšie súbory. Telefón beží na odľahčenej verzii systému Android (Android Go), ktorá je optimalizovaná pre nižší výkon a zabezpečuje svižnejší chod.
Motorola Moto E6i disponuje duálnym zadným fotoaparátom s hlavným snímačom 13 Mpx, ktorý postačí na bežné fotografovanie. Predná kamera je vhodná na selfie aj videohovory. Samozrejmosťou je podpora LTE pripojenia, Wi-Fi, Bluetooth a GPS. Na zadnej strane sa nachádza čítačka odtlačkov prstov pre rýchle odomykanie. Batéria s kapacitou 3000 mAh ponúka dostatočnú výdrž pre celodenné bežné používanie.
Výhody:
-
6,1" IPS displej s HD+ rozlíšením
-
Úsporný procesor Unisoc SC9863A
-
2GB RAM pre základné používanie
-
32GB úložisko s možnosťou rozšírenia
-
Duálny zadný fotoaparát (13 Mpx)
-
Čítačka odtlačkov prstov na zadnej strane
-
Podpora LTE pripojenia
-
Android Go – optimalizovaný systém
-
Batéria 3000 mAh
-
Jednoduchý a moderný dizajn
-
Vhodný pre nenáročných používateľov
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,1" IPS, 1560 × 720 px
-
Procesor: Unisoc SC9863A – osemjadrový
-
Grafika: PowerVR GE8322
-
Operačná pamäť: 2GB
-
Úložisko: 32GB (možnosť rozšírenia microSD)
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 13 Mpx + 2 Mpx
-
Predný: 5 Mpx
-
-
Operačný systém: Android (Go Edition)
-
Konektivita: LTE, Wi-Fi, Bluetooth 4.2, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno (zadná)
-
Batéria: 3000 mAh
-
Rozmery: 155,6 × 73 × 8,5 mm
-
Hmotnosť: 160 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Moto |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 160 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Unisoc SC9863A |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.6 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 111 300 |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 128 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6,1" |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 13 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
