Motorola Moto E7 Plus - 64GB
Kód: 14210Podrobný popis
Motorola Moto E7 Plus - 64GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: modrá, oranžová
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme v poznámke špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Moto E7 Plus je dostupný smartfón, ktorý zaujme najmä dlhou výdržou batérie, spoľahlivým výkonom a jednoduchým ovládaním. Telefón ponúka veľký 6,5" IPS displej s HD+ rozlíšením, ktorý poskytuje dostatočne kvalitný obraz na sledovanie videí, prehliadanie internetu aj každodenné používanie aplikácií. Ergonomické spracovanie a moderný dizajn zabezpečujú pohodlné držanie v ruke.
O chod zariadenia sa stará procesor Qualcomm Snapdragon 460 v kombinácii so 4GB operačnej pamäte, čo zabezpečuje plynulý chod systému aj bežných aplikácií. Interné úložisko s kapacitou 64GB ponúka dostatok priestoru pre fotografie, videá aj aplikácie a je možné ho rozšíriť pomocou pamäťovej karty. Telefón beží na čistom systéme Android, ktorý je rýchly, prehľadný a bez zbytočných úprav.
Motorola Moto E7 Plus disponuje duálnym zadným fotoaparátom s hlavným snímačom 48 Mpx, ktorý vytvára kvalitné a detailné snímky. Sekundárny snímač slúži na prácu s hĺbkou ostrosti pri portrétnych fotografiách. Predná kamera je vhodná na selfie aj videohovory. Batéria s kapacitou 5000 mAh zabezpečí veľmi dlhú výdrž na jedno nabitie a podporuje rýchle nabíjanie.
Výhody:
-
6,5" IPS displej s HD+ rozlíšením
-
Procesor Snapdragon 460 pre plynulý chod
-
4GB RAM pre bežné používanie
-
64GB úložisko s možnosťou rozšírenia
-
Duálny zadný fotoaparát (48 Mpx)
-
Snímač hĺbky pre portrétne fotografie
-
Veľká batéria 5000 mAh
-
Dlhá výdrž na jedno nabitie
-
Čítačka odtlačkov prstov
-
Čistý a rýchly systém Android
-
Moderný dizajn
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,5" IPS, 1600 × 720 px
-
Procesor: Qualcomm Snapdragon 460 – osemjadrový
-
Grafika: Adreno 610
-
Operačná pamäť: 4GB
-
Úložisko: 64GB
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 48 Mpx + 2 Mpx
-
Predný: 8 Mpx
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno (na zadnej strane)
-
Batéria: 5000 mAh, rýchle nabíjanie
-
Rozmery: 165 × 75 × 9 mm
-
Hmotnosť: 200 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Moto |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 180 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 460 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 138 156 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 48 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
