Motorola Moto G 5G - 128GB
Kód: 14174Podrobný popis
Motorola Moto G 5G - 128GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: sivá, strieborná
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme v poznámke špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Moto G 5G je výkonný smartfón strednej triedy, ktorý prináša podporu rýchleho 5G pripojenia, solídny výkon a veľký displej pre každodenné používanie. Telefón je vybavený 6,7" IPS displejom s Full HD+ rozlíšením, ktorý ponúka ostrý obraz a dostatok priestoru na sledovanie videí, hranie hier aj prácu s aplikáciami.
O výkon zariadenia sa stará procesor Qualcomm Snapdragon 750G v kombinácii so 6GB operačnej pamäte, čo zabezpečuje plynulý chod systému, aplikácií aj multitaskingu. Interné úložisko s kapacitou 128GB poskytuje dostatok priestoru pre fotografie, videá aj aplikácie a je možné ho rozšíriť pomocou pamäťovej karty. Telefón beží na čistom systéme Android, ktorý je rýchly, prehľadný a bez zbytočných úprav.
Motorola Moto G 5G disponuje trojitým zadným fotoaparátom s hlavným snímačom 48 Mpx, ktorý vytvára kvalitné a ostré snímky. Nechýba ultraširokouhlý objektív ani makro kamera pre väčšiu variabilitu pri fotení. Predná kamera je ideálna na selfie aj videohovory. Batéria s kapacitou 5000 mAh ponúka veľmi dobrú výdrž a podporuje rýchle nabíjanie.
Výhody:
-
Podpora rýchleho 5G pripojenia
-
6,7" IPS displej s Full HD+ rozlíšením
-
Procesor Snapdragon 750G pre plynulý chod
-
6GB RAM pre svižný multitasking
-
128GB úložisko s možnosťou rozšírenia
-
Trojitý zadný fotoaparát (48 Mpx)
-
Ultraširokouhlý a makro objektív
-
Veľká batéria 5000 mAh
-
Rýchle nabíjanie
-
Čítačka odtlačkov prstov
-
Čistý a rýchly systém Android
-
Moderný dizajn
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,7" IPS, 2400 × 1080 px
-
Procesor: Qualcomm Snapdragon 750G – osemjadrový
-
Grafika: Adreno 619
-
Operačná pamäť: 6GB
-
Úložisko: 128GB
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx
-
Predný: 16 Mpx
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.1, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno (na bočnej strane)
-
Batéria: 5000 mAh, rýchle nabíjanie
-
Rozmery: 166 × 76 × 9 mm
-
Hmotnosť: 212 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Moto |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 212 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 750G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 380 000 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | LTPS IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Na těle |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, Quad Pixel |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx + 4 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 20 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
