Motorola Moto G100 - 128GB
Kód: 14187Podrobný popis
Motorola Moto G100 - 128GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: sivá, dúhové nebo, dúhový oceán
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme do poznámky špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Moto G100 je výkonný smartfón, ktorý prináša špičkový výkon, kvalitný displej a moderné funkcie vhodné aj pre náročnejších používateľov. Vďaka elegantnému dizajnu a kvalitnému spracovaniu pôsobí telefón moderne a zároveň sa pohodlne drží v ruke. Dominantou zariadenia je 6,7" IPS displej s Full HD+ rozlíšením a 90Hz obnovovacou frekvenciou, ktorý ponúka plynulé zobrazenie, ostrý obraz a príjemné farby.
O vysoký výkon sa stará osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 870 v kombinácii s 8GB operačnej pamäte, čo zabezpečuje rýchle reakcie systému, plynulý multitasking a bezproblémový chod aj náročnejších aplikácií a hier. Interné úložisko s kapacitou 128GB poskytuje dostatok priestoru pre vaše dáta, fotografie aj aplikácie a je možné ho rozšíriť pomocou pamäťovej karty microSD. Telefón beží na systéme Android s čistým a prehľadným prostredím.
Motorola Moto G100 disponuje pokročilým fotoaparátom s hlavným snímačom 64 Mpx, ktorý zachytáva detailné a kvalitné snímky aj pri horších svetelných podmienkach. Nechýba ultraširokouhlý objektív ani hĺbkový snímač. Predná strana ponúka duálny fotoaparát pre kvalitné selfie a videohovory. Samozrejmosťou je podpora 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth aj GPS. Batéria s kapacitou 5000 mAh ponúka dlhú výdrž a podporuje rýchle nabíjanie.
Výhody:
-
6,7" IPS displej s Full HD+ a 90Hz
-
Výkonný procesor Snapdragon 870
-
Podpora 5G pripojenia
-
8GB RAM pre plynulý chod
-
128GB úložisko s možnosťou rozšírenia
-
Hlavný fotoaparát 64 Mpx
-
Ultraširokouhlý objektív a hĺbkový snímač
-
Duálny predný fotoaparát
-
Čítačka odtlačkov prstov
-
Batéria 5000 mAh s rýchlym nabíjaním
-
Vysoký výkon pre náročných používateľov
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,7" IPS, 2520 × 1080 px, 90Hz
-
Procesor: Qualcomm Snapdragon 870 – osemjadrový
-
Grafika: Adreno 650
-
Operačná pamäť: 8GB
-
Úložisko: 128GB (možnosť rozšírenia microSD)
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 64 Mpx + 16 Mpx (ultraširokouhlý) + 2 Mpx (hĺbkový)
-
Predný: 16 Mpx + 8 Mpx (ultraširokouhlý)
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.1, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno
-
Batéria: 5000 mAh
-
Rozmery: 168,4 × 74 × 9,7 mm
-
Hmotnosť: 207 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Moto |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 207 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 870 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 556 137 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 6K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 16 Mpx + 2 Mpx + TOF |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx + 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 20 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
