Motorola Moto G14 - 128GB
Kód: 16203Podrobný popis
Motorola Moto G14 - 128GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: sivá, fialová, modrá, krémová
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme v poznámke špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Moto G14 je moderný smartfón nižšej strednej triedy, ktorý ponúka elegantný dizajn, kvalitný displej a spoľahlivý výkon pre každodenné používanie. Telefón je vybavený 6,5" IPS displejom s Full HD+ rozlíšením, ktorý poskytuje ostrý obraz, dobré farby a dostatok priestoru na sledovanie videí, prácu aj zábavu.
O chod zariadenia sa stará procesor Unisoc T616 v kombinácii so 4GB operačnej pamäte, čo zabezpečuje plynulý chod systému, aplikácií aj bežného multitaskingu. Interné úložisko s kapacitou 128GB poskytuje dostatok priestoru pre fotografie, videá aj aplikácie a je možné ho rozšíriť pomocou pamäťovej karty. Telefón beží na čistom systéme Android, ktorý je rýchly, prehľadný a bez zbytočných úprav.
Motorola Moto G14 disponuje dvojitým zadným fotoaparátom s hlavným snímačom 50 Mpx, ktorý vytvára kvalitné a detailné snímky. Predná kamera je ideálna na selfie aj videohovory. Batéria s kapacitou 5000 mAh zabezpečí dlhú výdrž na jedno nabitie a podporuje rýchle nabíjanie, takže telefón bez problémov zvládne celodenné používanie.
Výhody:
-
6,5" IPS displej s Full HD+ rozlíšením
-
Procesor Unisoc T616 pre plynulý chod
-
4GB RAM pre bežné používanie
-
128GB úložisko s možnosťou rozšírenia
-
Dvojitý zadný fotoaparát (50 Mpx)
-
Kvalitná predná kamera
-
Veľká batéria 5000 mAh
-
Rýchle nabíjanie
-
Čítačka odtlačkov prstov
-
Čistý a rýchly systém Android
-
Elegantný dizajn
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,5" IPS, 2400 × 1080 px
-
Procesor: Unisoc T616 – osemjadrový
-
Grafika: Mali-G57
-
Operačná pamäť: 4GB
-
Úložisko: 128GB
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 50 Mpx + 2 Mpx
-
Predný: 8 Mpx
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno (na bočnej strane)
-
Batéria: 5000 mAh, rýchle nabíjanie
-
Rozmery: 162 × 75 × 8 mm
-
Hmotnosť: 177 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Moto |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 177 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Unisoc T616 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 220 000 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 1080p@30fps |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
