Motorola Moto G20 - 64GB
Kód: 14213Podrobný popis
Motorola Moto G20 - 64GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: azúrová, ružová
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme do poznámky špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Moto G20 je cenovo dostupný smartfón, ktorý ponúka spoľahlivý výkon, moderné funkcie a veľmi plynulý displej na každodenné používanie. Vďaka elegantnému dizajnu a praktickému prevedeniu sa telefón dobre drží a je vhodný pre široké spektrum používateľov – od bežnej komunikácie až po sledovanie videí či prácu s aplikáciami. Veľký 6,5" IPS displej s HD+ rozlíšením a 90Hz obnovovacou frekvenciou zabezpečuje plynulé zobrazenie a príjemný používateľský zážitok.
O chod zariadenia sa stará osemjadrový procesor Unisoc T700 v kombinácii so 4GB operačnej pamäte, čo zabezpečuje dostatočný výkon pre bežné aplikácie aj multitasking. Interné úložisko s kapacitou 64GB ponúka dostatok priestoru pre vaše dáta a je možné ho rozšíriť pomocou pamäťovej karty microSD. Telefón beží na systéme Android, ktorý je prehľadný, rýchly a jednoducho ovládateľný.
Motorola Moto G20 je vybavená štvoritým zadným fotoaparátom s hlavným snímačom 48 Mpx, ktorý umožňuje zachytiť kvalitné fotografie v rôznych podmienkach. Ďalšie objektívy slúžia na širokouhlé snímky, makro fotografiu a hĺbkové efekty. Predná kamera je vhodná na selfie aj videohovory. Nechýba podpora LTE, Wi-Fi, Bluetooth ani GPS. Samozrejmosťou je čítačka odtlačkov prstov pre rýchle a bezpečné odomykanie. Batéria s kapacitou 5000 mAh poskytuje veľmi dobrú výdrž a bez problémov zvládne celý deň bežného používania.
Výhody:
-
6,5" IPS displej s HD+ rozlíšením a 90Hz
-
Procesor Unisoc T700
-
4GB RAM pre plynulý chod systému
-
64GB úložisko s možnosťou rozšírenia
-
Štvoritý zadný fotoaparát (48 Mpx)
-
Širokouhlý, makro a hĺbkový snímač
-
Čítačka odtlačkov prstov
-
Podpora LTE pripojenia
-
Batéria 5000 mAh s dlhou výdržou
-
Moderný a praktický dizajn
-
Ideálny na každodenné používanie
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,5" IPS, 1600 × 720 px, 90Hz
-
Procesor: Unisoc T700 – osemjadrový
-
Grafika: Mali-G52
-
Operačná pamäť: 4GB
-
Úložisko: 64GB (možnosť rozšírenia microSD)
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 48 Mpx + 8 Mpx (širokouhlý) + 2 Mpx (makro) + 2 Mpx (hĺbkový)
-
Predný: 13 Mpx
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno (zadná)
-
Batéria: 5000 mAh
-
Rozmery: 165,2 × 75,7 × 9,1 mm
-
Hmotnosť: 200 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Moto |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 200 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Unisoc T700 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 142 150 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 MPx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
