Motorola Moto G200 5G - 128GB
Kód: 14172Podrobný popis
Motorola Moto G200 5G - 128GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: modrá, zelená
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme do poznámky špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Moto G200 5G je výkonný smartfón vyššej triedy, ktorý ponúka špičkový výkon, rýchle 5G pripojenie a kvalitnú výbavu pre náročnejších používateľov. Vďaka elegantnému dizajnu a precíznemu spracovaniu pôsobí telefón moderne a zároveň sa pohodlne drží v ruke. Dominantou zariadenia je veľký 6,8" IPS displej s Full HD+ rozlíšením a 144Hz obnovovacou frekvenciou, ktorý poskytuje extrémne plynulé zobrazenie, ostrý obraz a skvelý vizuálny zážitok pri hraní hier aj sledovaní videí.
O maximálny výkon sa stará osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 888+ v kombinácii s 8GB operačnej pamäte, čo zabezpečuje bleskové reakcie systému, plynulý multitasking a bezproblémový chod aj tých najnáročnejších aplikácií a hier. Interné úložisko s kapacitou 128GB poskytuje dostatok priestoru pre vaše dáta, fotografie aj aplikácie. Telefón beží na systéme Android s čistým a prehľadným prostredím.
Motorola Moto G200 5G disponuje kvalitným trojitým fotoaparátom s hlavným snímačom 108 Mpx, ktorý zachytáva detailné a ostré snímky aj pri horších svetelných podmienkach. Nechýba ultraširokouhlý objektív ani snímač pre hĺbku ostrosti. Predný fotoaparát je ideálny na selfie aj videohovory. Samozrejmosťou je podpora 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth aj GPS. Batéria s kapacitou 5000 mAh ponúka dlhú výdrž a podporuje rýchle nabíjanie.
Výhody:
-
6,8" IPS displej s Full HD+ a 144Hz
-
Výkonný procesor Snapdragon 888+
-
Podpora 5G pripojenia
-
8GB RAM pre plynulý chod
-
128GB úložisko
-
Hlavný fotoaparát 108 Mpx
-
Ultraširokouhlý objektív a hĺbkový snímač
-
Čítačka odtlačkov prstov
-
Batéria 5000 mAh s rýchlym nabíjaním
-
Prémiový výkon pre náročných
-
Vhodný aj na hranie hier
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,8" IPS, 2460 × 1080 px, 144Hz
-
Procesor: Qualcomm Snapdragon 888+ – osemjadrový
-
Grafika: Adreno 660
-
Operačná pamäť: 8GB
-
Úložisko: 128GB
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 108 Mpx + 13 Mpx (ultraširokouhlý) + 2 Mpx (hĺbkový)
-
Predný: 16 Mpx
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.2, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno
-
Batéria: 5000 mAh
-
Rozmery: 168,1 × 75,5 × 8,9 mm
-
Hmotnosť: 202 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Moto |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 202 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 888+ 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 737 599 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.8" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | TFT LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac/6 |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
