Motorola Moto G22 - 64GB
Kód: 13954Podrobný popis
Motorola Moto G22 - 64GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: čierna, biela, modrá
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme v poznámke špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Moto G22 je moderný smartfón strednej triedy, ktorý ponúka vyvážený pomer medzi výkonom, výdržou batérie a plynulosťou systému. Telefón je vybavený 6,5" IPS displejom s HD+ rozlíšením a 90Hz obnovovacou frekvenciou, vďaka ktorej je ovládanie systému plynulé a príjemné. Displej poskytuje dostatočne kvalitný obraz na sledovanie videí, prehliadanie internetu aj každodenné používanie aplikácií.
O chod zariadenia sa stará osemjadrový procesor MediaTek Helio G37 v kombinácii so 4GB operačnej pamäte, čo zabezpečuje plynulý chod bežných aplikácií, sociálnych sietí aj multitaskingu. Interné úložisko s kapacitou 64GB poskytuje dostatok priestoru pre fotografie, videá aj aplikácie a je možné ho rozšíriť pomocou pamäťovej karty. Telefón beží na čistom systéme Android, ktorý je rýchly, prehľadný a bez zbytočných úprav.
Motorola Moto G22 disponuje štvoritým zadným fotoaparátom s hlavným snímačom 50 Mpx, ktorý vytvára detailné a ostré snímky. Nechýba ultraširokouhlý objektív, makro kamera ani snímač hĺbky pre portrétne fotografie. Predná kamera je ideálna na selfie aj videohovory. Batéria s kapacitou 5000 mAh zabezpečí dlhú výdrž na jedno nabitie a podporuje rýchle nabíjanie.
Výhody:
-
6,5" IPS displej s 90Hz obnovovacou frekvenciou
-
Procesor MediaTek Helio G37 pre plynulý chod
-
4GB RAM pre bežné používanie
-
64GB úložisko s možnosťou rozšírenia
-
Štvoritý zadný fotoaparát (50 Mpx)
-
Ultraširokouhlý a makro objektív
-
Veľká batéria 5000 mAh
-
Rýchle nabíjanie
-
Čítačka odtlačkov prstov
-
Čistý a rýchly systém Android
-
Moderný dizajn
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,5" IPS, 1600 × 720 px, 90 Hz
-
Procesor: MediaTek Helio G37 – osemjadrový
-
Grafika: PowerVR GE8320
-
Operačná pamäť: 4GB
-
Úložisko: 64GB
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx
-
Predný: 16 Mpx
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno (na bočnej strane)
-
Batéria: 5000 mAh, rýchle nabíjanie
-
Rozmery: 164 × 75 × 8 mm
-
Hmotnosť: 185 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Moto |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 185 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Mediatek Helio G37 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.3 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 118448 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
