Motorola Moto G23 - 128GB
Kód: 14092Podrobný popis
Motorola Moto G23 - 128GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: čierna, biela, modrá
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme v poznámke špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Moto G23 je moderný smartfón nižšej strednej triedy, ktorý ponúka vyvážený výkon, kvalitnú výbavu a elegantný dizajn pre každodenné používanie. Telefón je vybavený 6,5" IPS displejom s HD+ rozlíšením a 90Hz obnovovacou frekvenciou, vďaka ktorej je ovládanie systému plynulé a príjemné. Displej je vhodný na sledovanie videí, prehliadanie internetu aj používanie sociálnych sietí.
O chod zariadenia sa stará procesor MediaTek Helio G85 v kombinácii s 8GB operačnej pamäte, čo zabezpečuje svižný chod systému, aplikácií aj multitaskingu. Interné úložisko s kapacitou 128GB poskytuje dostatok priestoru pre fotografie, videá aj aplikácie a je možné ho rozšíriť pomocou pamäťovej karty. Telefón beží na čistom systéme Android, ktorý je rýchly, prehľadný a bez zbytočných úprav.
Motorola Moto G23 disponuje trojitým zadným fotoaparátom s hlavným snímačom 50 Mpx, ktorý vytvára kvalitné a detailné snímky. Nechýba makro objektív ani snímač hĺbky pre portrétne fotografie. Predná kamera je ideálna na selfie aj videohovory. Batéria s kapacitou 5000 mAh zabezpečí dlhú výdrž na jedno nabitie a podporuje rýchle nabíjanie.
Výhody:
-
6,5" IPS displej s 90Hz obnovovacou frekvenciou
-
Procesor MediaTek Helio G85 pre plynulý chod
-
8GB RAM pre svižný multitasking
-
128GB úložisko s možnosťou rozšírenia
-
Trojitý zadný fotoaparát (50 Mpx)
-
Makro objektív a snímač hĺbky
-
Veľká batéria 5000 mAh
-
Rýchle nabíjanie
-
Čítačka odtlačkov prstov
-
Čistý a rýchly systém Android
-
Moderný dizajn
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,5" IPS, 1600 × 720 px, 90 Hz
-
Procesor: MediaTek Helio G85 – osemjadrový
-
Grafika: Mali-G52
-
Operačná pamäť: 8GB
-
Úložisko: 128GB
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 50 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx
-
Predný: 16 Mpx
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno (na bočnej strane)
-
Batéria: 5000 mAh, rýchle nabíjanie
-
Rozmery: 162 × 75 × 8 mm
-
Hmotnosť: 184 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Moto |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 184 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Mediatek Helio G85 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 |
| AnTuTu benchmark: | 217 650 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
