Motorola Moto G30 - 128GB
Kód: 14189Podrobný popis
Motorola Moto G30 - 128GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: čierna, pastelová
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme v poznámke špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Moto G30 je spoľahlivý smartfón strednej triedy, ktorý ponúka vyvážený výkon, dlhú výdrž batérie a plynulý chod systému. Telefón disponuje 6,5" IPS displejom s HD+ rozlíšením a 90Hz obnovovacou frekvenciou, vďaka ktorej je ovládanie systému aj prehliadanie obsahu plynulé a príjemné. Moderný dizajn s ergonomickým spracovaním zabezpečuje pohodlné držanie pri každodennom používaní.
O chod zariadenia sa stará procesor Qualcomm Snapdragon 662 v kombinácii so 4GB operačnej pamäte, čo zaručuje dostatočný výkon pre bežné aplikácie, sociálne siete aj menej náročné hry. Interné úložisko s kapacitou 128GB poskytuje dostatok priestoru pre fotografie, videá aj aplikácie a je možné ho rozšíriť pomocou pamäťovej karty. Telefón beží na čistom systéme Android, ktorý je rýchly, prehľadný a bez zbytočných úprav.
Motorola Moto G30 ponúka štvoritý zadný fotoaparát s hlavným snímačom 64 Mpx, ktorý vytvára kvalitné a detailné snímky. Nechýba ultraširokouhlý objektív, makro kamera ani snímač hĺbky pre portrétne fotografie. Predná kamera je ideálna na selfie aj videohovory. Veľká batéria s kapacitou 5000 mAh zabezpečí dlhú výdrž na jedno nabitie a podporuje rýchle nabíjanie.
Výhody:
-
6,5" IPS displej s 90Hz obnovovacou frekvenciou
-
Procesor Snapdragon 662 pre plynulý chod
-
4GB RAM pre bežné používanie
-
128GB úložisko s možnosťou rozšírenia
-
Štvoritý zadný fotoaparát (64 Mpx)
-
Ultraširokouhlý a makro objektív
-
Veľká batéria 5000 mAh
-
Rýchle nabíjanie
-
Čítačka odtlačkov prstov
-
Čistý a rýchly systém Android
-
Moderný dizajn
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,5" IPS, 1600 × 720 px, 90 Hz
-
Procesor: Qualcomm Snapdragon 662 – osemjadrový
-
Grafika: Adreno 610
-
Operačná pamäť: 4GB
-
Úložisko: 128GB
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx
-
Predný: 13 Mpx
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno (na zadnej strane)
-
Batéria: 5000 mAh, rýchle nabíjanie
-
Rozmery: 165 × 75 × 9 mm
-
Hmotnosť: 200 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Moto |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 200 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 662 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 170 968 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
