Motorola Moto G41 - 128GB
Kód: 14191Podrobný popis
Motorola Moto G41 - 128GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: čierna, zlatá
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme do poznámky špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Moto G41 je elegantný a spoľahlivý smartfón, ktorý ponúka vyvážený výkon, kvalitný displej a dlhú výdrž batérie. Vďaka modernému dizajnu a tenkému telu pôsobí štýlovo a zároveň sa pohodlne drží v ruke. Hlavnou prednosťou telefónu je 6,4" OLED displej s Full HD+ rozlíšením, ktorý poskytuje ostrý obraz, živé farby a vysoký kontrast na sledovanie videí, prehliadanie fotografií aj bežné používanie.
O výkon zariadenia sa stará osemjadrový procesor MediaTek Helio G85 v kombinácii so 6GB operačnej pamäte, čo zabezpečuje plynulý chod systému aj aplikácií. Interné úložisko s kapacitou 128GB ponúka dostatok priestoru pre vaše dáta, fotografie aj aplikácie a je možné ho rozšíriť pomocou pamäťovej karty microSD. Telefón beží na systéme Android s čistým prostredím, ktoré je prehľadné a jednoducho ovládateľné.
Motorola Moto G41 je vybavená trojitým zadným fotoaparátom s hlavným snímačom 48 Mpx, ktorý umožňuje zachytiť kvalitné snímky aj pri horších svetelných podmienkach. Nechýba ultraširokouhlý objektív ani makro kamera. Predný fotoaparát je ideálny na selfie aj videohovory. Samozrejmosťou je podpora LTE, Wi-Fi, Bluetooth aj GPS. Batéria s kapacitou 5000 mAh ponúka dlhú výdrž a podporuje rýchle nabíjanie, takže telefón bez problémov zvládne celý deň používania.
Výhody:
-
6,4" OLED displej s Full HD+ rozlíšením
-
Procesor MediaTek Helio G85
-
6GB RAM pre plynulý chod
-
128GB úložisko s možnosťou rozšírenia
-
Trojitý zadný fotoaparát (48 Mpx)
-
Ultraširokouhlý a makro objektív
-
Čítačka odtlačkov prstov
-
Podpora LTE pripojenia
-
Batéria 5000 mAh s rýchlym nabíjaním
-
Elegantný a tenký dizajn
-
Vhodný na každodenné používanie
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,4" OLED, 2400 × 1080 px
-
Procesor: MediaTek Helio G85 – osemjadrový
-
Grafika: Mali-G52 MC2
-
Operačná pamäť: 6GB
-
Úložisko: 128GB (možnosť rozšírenia microSD)
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 48 Mpx + 8 Mpx (ultraširokouhlý) + 2 Mpx (makro)
-
Predný: 13 Mpx
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno
-
Batéria: 5000 mAh
-
Rozmery: 161,9 × 73,9 × 8,3 mm
-
Hmotnosť: 178 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Moto |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 178 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Helio G85 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 200 000 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
