Motorola Moto G50 5G - 64GB
Kód: 14205Podrobný popis
Motorola Moto G50 5G - 64GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: sivá, zelená
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme v poznámke špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Moto G50 5G je moderný smartfón, ktorý prináša podporu rýchleho 5G pripojenia, solídny výkon a dlhú výdrž batérie. Telefón je vybavený 6,5" IPS displejom s HD+ rozlíšením a 90Hz obnovovacou frekvenciou, vďaka ktorej je ovládanie systému plynulé a príjemné. Displej je ideálny na sledovanie videí, prehliadanie internetu aj každodenné používanie aplikácií.
O výkon zariadenia sa stará procesor MediaTek Dimensity 700 v kombinácii so 4GB operačnej pamäte, čo zabezpečuje svižný chod systému, aplikácií aj multitaskingu. Interné úložisko s kapacitou 64GB poskytuje dostatok priestoru pre fotografie, videá aj aplikácie a je možné ho rozšíriť pomocou pamäťovej karty. Telefón beží na čistom systéme Android, ktorý je rýchly, prehľadný a bez zbytočných úprav.
Motorola Moto G50 5G disponuje trojitým zadným fotoaparátom s hlavným snímačom 48 Mpx, ktorý vytvára kvalitné a detailné snímky. Nechýba makro objektív ani snímač hĺbky pre portrétne fotografie. Predná kamera je vhodná na selfie aj videohovory. Batéria s kapacitou 5000 mAh zabezpečí dlhú výdrž na jedno nabitie a podporuje rýchle nabíjanie.
Výhody:
-
Podpora rýchleho 5G pripojenia
-
6,5" IPS displej s 90Hz obnovovacou frekvenciou
-
Procesor MediaTek Dimensity 700 pre plynulý chod
-
4GB RAM pre bežné používanie
-
64GB úložisko s možnosťou rozšírenia
-
Trojitý zadný fotoaparát (48 Mpx)
-
Makro objektív a snímač hĺbky
-
Veľká batéria 5000 mAh
-
Rýchle nabíjanie
-
Čítačka odtlačkov prstov
-
Čistý a rýchly systém Android
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,5" IPS, 1600 × 720 px, 90 Hz
-
Procesor: MediaTek Dimensity 700 – osemjadrový
-
Grafika: Mali-G57
-
Operačná pamäť: 4GB
-
Úložisko: 64GB
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 48 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx
-
Predný: 13 Mpx
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno (na zadnej strane)
-
Batéria: 5000 mAh, rýchle nabíjanie
-
Rozmery: 165 × 75 × 9 mm
-
Hmotnosť: 195 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Moto |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 192 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 480 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 278 800 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | P2i |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 5 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 18 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
