Motorola Moto G51 5G - 64GB
Kód: 13955Podrobný popis
Motorola Moto G51 5G - 64GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: strieborná, modrá
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme v poznámke špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Moto G51 5G je moderný smartfón, ktorý prináša rýchle 5G pripojenie, solídny výkon a kvalitný displej pre každodenné používanie. Telefón disponuje veľkým 6,8" IPS displejom s Full HD+ rozlíšením a 120Hz obnovovacou frekvenciou, vďaka ktorej je obraz plynulý a ostrý. Displej je ideálny na sledovanie videí, hranie hier aj prehliadanie sociálnych sietí.
O výkon zariadenia sa stará procesor Qualcomm Snapdragon 480+ v kombinácii so 4GB operačnej pamäte, čo zabezpečuje svižný chod systému, aplikácií aj multitaskingu. Interné úložisko s kapacitou 64GB ponúka dostatok priestoru pre fotografie, videá aj aplikácie a je možné ho rozšíriť pomocou pamäťovej karty. Telefón beží na čistom systéme Android, ktorý je rýchly, prehľadný a bez zbytočných úprav.
Motorola Moto G51 5G je vybavená trojitým zadným fotoaparátom s hlavným snímačom 50 Mpx, ktorý vytvára kvalitné a detailné snímky. Nechýba ultraširokouhlý objektív ani makro kamera pre väčšiu variabilitu pri fotení. Predná kamera je ideálna na selfie aj videohovory. Batéria s kapacitou 5000 mAh zabezpečí dlhú výdrž na jedno nabitie a podporuje rýchle nabíjanie.
Výhody:
-
Podpora rýchleho 5G pripojenia
-
6,8" IPS displej s Full HD+ rozlíšením a 120 Hz
-
Procesor Snapdragon 480+ pre plynulý chod
-
4GB RAM pre bežné používanie
-
64GB úložisko s možnosťou rozšírenia
-
Trojitý zadný fotoaparát (50 Mpx)
-
Ultraširokouhlý a makro objektív
-
Veľká batéria 5000 mAh
-
Rýchle nabíjanie
-
Čítačka odtlačkov prstov
-
Čistý a rýchly systém Android
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,8" IPS, 2400 × 1080 px, 120 Hz
-
Procesor: Qualcomm Snapdragon 480+ – osemjadrový
-
Grafika: Adreno 619
-
Operačná pamäť: 4GB
-
Úložisko: 64GB
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx
-
Predný: 13 Mpx
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.1, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno (na bočnej strane)
-
Batéria: 5000 mAh, rýchle nabíjanie
-
Rozmery: 170 × 77 × 9 mm
-
Hmotnosť: 208 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Moto |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 208 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 480+ 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 381688 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.8" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 13 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
