Motorola Moto G52 - 128GB
Kód: 14192Podrobný popis
Motorola Moto G52 - 128GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: šedá, biela
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme do poznámky špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Moto G52 je moderný a elegantný smartfón, ktorý ponúka skvelé funkcie pre každodenné používanie aj zábavu. Vďaka tenkému telu a nízkej hmotnosti sa pohodlne drží v ruke a pôsobí veľmi štýlovo. Hlavnou prednosťou je 6,6" pOLED displej s Full HD+ rozlíšením a 90Hz obnovovacou frekvenciou, ktorý poskytuje krásne plynulé zobrazenie, sýte farby a výborný kontrast. Ideálny je na sledovanie videí, hranie hier aj prehliadanie sociálnych sietí.
O plynulý chod systému sa stará osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 680 v kombinácii so 4GB operačnej pamäte, čo zabezpečuje dostatočný výkon pre bežné aplikácie aj multitasking. Interné úložisko s kapacitou 128GB ponúka dostatok priestoru pre vaše súbory, fotografie aj aplikácie a je možné ho rozšíriť pomocou pamäťovej karty microSD. Telefón beží na systéme Android s čistým a prehľadným prostredím bez zbytočných nadstavieb.
Motorola Moto G52 disponuje trojitým zadným fotoaparátom s hlavným snímačom 50 Mpx, ktorý zachytí detailné a kvalitné fotografie aj pri horších svetelných podmienkach. K dispozícii je aj ultraširokouhlý objektív a makro kamera. Predný fotoaparát je ideálny na selfie a videohovory. Samozrejmosťou je podpora LTE, Wi-Fi, Bluetooth a GPS. Batéria s kapacitou 5000 mAh ponúka dlhú výdrž a podporuje rýchle nabíjanie, takže telefón bez problémov zvládne celý deň používania.
Výhody:
-
6,6" pOLED displej s Full HD+ a 90Hz
-
Procesor Qualcomm Snapdragon 680
-
4GB RAM pre plynulý chod
-
128GB úložisko s možnosťou rozšírenia
-
Trojitý zadný fotoaparát (50 Mpx)
-
Ultraširokouhlý a makro objektív
-
Čítačka odtlačkov prstov
-
Podpora LTE pripojenia
-
Batéria 5000 mAh s rýchlym nabíjaním
-
Ľahký a tenký dizajn
-
Vhodný na každodenné používanie
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,6" pOLED, 2400 × 1080 px, 90Hz
-
Procesor: Qualcomm Snapdragon 680 – osemjadrový
-
Grafika: Adreno 610
-
Operačná pamäť: 4GB
-
Úložisko: 128GB (možnosť rozšírenia microSD)
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 50 Mpx + 8 Mpx (ultraširokouhlý) + 2 Mpx (makro)
-
Predný: 16 Mpx
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno
-
Batéria: 5000 mAh
-
Rozmery: 160,98 × 74,46 × 7,99 mm
-
Hmotnosť: 169 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Moto |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 169 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.4 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 256 833 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
