Motorola Moto G72 - 8/128GB
Kód: 14060Podrobný popis
Motorola Moto G72 - 8/128GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: šedá, modrá, biela
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme do poznámky špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Moto G72 je výkonný a elegantný smartfón, ktorý zaujme kombináciou moderného dizajnu, kvalitného displeja a nadštandardnej výbavy vo svojej triede. Vďaka tenkému prevedeniu a nízkej hmotnosti sa telefón pohodlne drží v ruke a je ideálny na každodenné používanie. Dominantou zariadenia je veľký 6,6" pOLED displej s Full HD+ rozlíšením a 120Hz obnovovacou frekvenciou, ktorý ponúka mimoriadne plynulé zobrazenie, živé farby a hlboký kontrast.
O výkon sa stará osemjadrový procesor MediaTek Helio G99 v kombinácii s 8GB operačnej pamäte, čo zabezpečuje svižný chod systému, rýchle reakcie a bezproblémový multitasking. Interné úložisko s kapacitou 128GB poskytuje dostatok priestoru pre vaše dáta, fotografie aj aplikácie a je možné ho rozšíriť pomocou pamäťovej karty microSD. Telefón beží na systéme Android s čistým prostredím bez zbytočných úprav, čo prispieva k plynulému a intuitívnemu ovládaniu.
Motorola Moto G72 je vybavená trojitým zadným fotoaparátom s hlavným snímačom 108 Mpx, ktorý umožňuje vytvárať detailné a ostré snímky aj pri zhoršených svetelných podmienkach. K dispozícii je aj ultraširokouhlý objektív a makro kamera. Predný fotoaparát je ideálny na selfie aj videohovory. Nechýba podpora LTE, Wi-Fi, Bluetooth ani GPS. Batéria s kapacitou 5000 mAh ponúka dlhú výdrž a podporuje rýchle nabíjanie, takže telefón bez problémov zvládne aj náročný deň.
Výhody:
-
6,6" pOLED displej s Full HD+ a 120Hz
-
Procesor MediaTek Helio G99
-
8GB RAM pre plynulý chod
-
128GB úložisko s možnosťou rozšírenia
-
Trojitý zadný fotoaparát (108 Mpx)
-
Ultraširokouhlý a makro objektív
-
Čítačka odtlačkov prstov
-
Podpora LTE pripojenia
-
Batéria 5000 mAh s rýchlym nabíjaním
-
Ľahký a tenký dizajn
-
Vhodný na každodenné používanie
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,6" pOLED, 2400 × 1080 px, 120Hz
-
Procesor: MediaTek Helio G99 – osemjadrový
-
Grafika: Mali-G57 MC2
-
Operačná pamäť: 8GB
-
Úložisko: 128GB (možnosť rozšírenia microSD)
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 108 Mpx + 8 Mpx (ultraširokouhlý) + 2 Mpx (makro)
-
Predný: 16 Mpx
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno
-
Batéria: 5000 mAh
-
Rozmery: 160,5 × 74,4 × 7,9 mm
-
Hmotnosť: 166 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Moto |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 166 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Mediatek Helio G99 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 350 000 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx hlavní-široký + 8 Mpx ultraširoký + 2 Mpx makro |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
