Motorola Moto G73 5G - 256GB
Kód: 14197Podrobný popis
Motorola Moto G73 5G - 256GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: modrá, biela
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme do poznámky špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Moto G73 5G je moderný a výkonný smartfón, ktorý ponúka rýchle 5G pripojenie, plynulý chod a kvalitnú výbavu na každodenné používanie. Vďaka elegantnému dizajnu a ergonomickému prevedeniu sa telefón pohodlne drží a pôsobí štýlovo. Dominantou zariadenia je 6,5" IPS displej s Full HD+ rozlíšením a 120Hz obnovovacou frekvenciou, ktorý poskytuje plynulé zobrazenie, ostrý obraz a príjemné farby.
O výkon sa stará osemjadrový procesor MediaTek Dimensity 930 v kombinácii s 8GB operačnej pamäte, čo zabezpečuje rýchle reakcie systému, plynulý multitasking a bezproblémový chod aplikácií. Interné úložisko s kapacitou 256GB ponúka dostatok priestoru pre vaše dáta, fotografie aj videá a je možné ho rozšíriť pomocou pamäťovej karty microSD. Telefón beží na systéme Android s čistým a prehľadným prostredím.
Motorola Moto G73 5G disponuje kvalitným fotoaparátom s hlavným snímačom 50 Mpx, ktorý zachytí detailné a ostré snímky aj pri horších svetelných podmienkach. Nechýba ultraširokouhlý objektív pre širšie zábery. Predný fotoaparát je ideálny na selfie aj videohovory. Samozrejmosťou je podpora 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth aj GPS. Batéria s kapacitou 5000 mAh ponúka dlhú výdrž a podporuje rýchle nabíjanie, takže telefón bez problémov zvládne celý deň používania.
Výhody:
-
6,5" IPS displej s Full HD+ a 120Hz
-
Podpora 5G pripojenia
-
Procesor MediaTek Dimensity 930
-
8GB RAM pre plynulý chod
-
256GB úložisko s možnosťou rozšírenia
-
Hlavný fotoaparát 50 Mpx
-
Ultraširokouhlý objektív
-
Čítačka odtlačkov prstov
-
Batéria 5000 mAh s rýchlym nabíjaním
-
Moderný a ľahký dizajn
-
Vhodný na každodenné používanie
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,5" IPS, 2400 × 1080 px, 120Hz
-
Procesor: MediaTek Dimensity 930 – osemjadrový
-
Grafika: IMG BXM-8-256
-
Operačná pamäť: 8GB
-
Úložisko: 256GB (možnosť rozšírenia microSD)
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 50 Mpx + 8 Mpx (ultraširokouhlý)
-
Predný: 16 Mpx
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: 5G, LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.3, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno
-
Batéria: 5000 mAh
-
Rozmery: 161,4 × 73,8 × 8,3 mm
-
Hmotnosť: 181 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Moto |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 181 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Mediatek Dimentisy 930 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 497 466 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.3 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 8 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
