Motorola Moto G9 Plus - 128GB
Kód: 14175Podrobný popis
Motorola Moto G9 Plus - 128GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: modrá, ružová
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme v poznámke špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola Moto G9 Plus je výkonný smartfón strednej triedy, ktorý ponúka veľký displej, kvalitný fotoaparát a dlhú výdrž batérie pre každodenné používanie. Telefón je vybavený 6,8" IPS displejom s Full HD+ rozlíšením, ktorý poskytuje ostrý obraz a dostatok priestoru na sledovanie videí, prácu aj hranie hier.
O výkon zariadenia sa stará procesor Qualcomm Snapdragon 730G v kombinácii so 4GB operačnej pamäte, čo zabezpečuje plynulý chod systému, aplikácií aj multitaskingu. Interné úložisko s kapacitou 128GB poskytuje dostatok priestoru pre fotografie, videá aj aplikácie a je možné ho rozšíriť pomocou pamäťovej karty. Telefón beží na čistom systéme Android, ktorý je rýchly, prehľadný a bez zbytočných úprav.
Motorola Moto G9 Plus disponuje štvornásobným zadným fotoaparátom s hlavným snímačom 64 Mpx, ktorý vytvára detailné a ostré snímky. Nechýba ultraširokouhlý objektív, makro kamera ani snímač hĺbky pre portrétne fotografie. Predná kamera je ideálna na selfie aj videohovory. Batéria s kapacitou 5000 mAh ponúka dlhú výdrž a podporuje rýchle nabíjanie.
Výhody:
-
6,8" IPS displej s Full HD+ rozlíšením
-
Procesor Snapdragon 730G pre plynulý chod
-
4GB RAM pre bežné používanie
-
128GB úložisko s možnosťou rozšírenia
-
Štvornásobný zadný fotoaparát (64 Mpx)
-
Ultraširokouhlý, makro a hĺbkový snímač
-
Veľká batéria 5000 mAh
-
Rýchle nabíjanie
-
Čítačka odtlačkov prstov
-
Čistý a rýchly systém Android
-
Moderný dizajn
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,8" IPS, 2400 × 1080 px
-
Procesor: Qualcomm Snapdragon 730G – osemjadrový
-
Grafika: Adreno 618
-
Operačná pamäť: 4GB
-
Úložisko: 128GB
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx
-
Predný: 16 Mpx
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno (na bočnej strane)
-
Batéria: 5000 mAh, rýchle nabíjanie
-
Rozmery: 170 × 78 × 9 mm
-
Hmotnosť: 223 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola Moto |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 223 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 730G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 222 450 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.8" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
