Motorola One Zoom - 128GB
Kód: 14173Podrobný popis
Motorola One Zoom - 128GB
Stav: Použitý (Kategória A/B – bežné známky opotrebenia)
Záruka: 12 mesiacov
Farba: grafitová, fialová, bronzová
Obsah balenia: mobil, nabíjací kábel
Pri objednávke prosíme do poznámky špecifikovať farbu
Doručenie na predajňu: cca do 5 pracovných dní
Doručenie domov: cca do 7 pracovných dní
Popis produktu:
Motorola One Zoom je prémiovo pôsobiaci smartfón, ktorý vyniká najmä svojimi fotografickými schopnosťami a kvalitným spracovaním. Elegantný dizajn s matnou zadnou stranou a decentným logom Motorola pôsobí moderne a zároveň prakticky – telefón sa dobre drží a nešmýka sa z ruky. Veľký 6,39" OLED displej s Full HD+ rozlíšením ponúka sýte farby, hlbokú čiernu a výbornú čitateľnosť za každých podmienok.
O výkon zariadenia sa stará osemjadrový procesor Qualcomm Snapdragon 675 v kombinácii so 4GB operačnej pamäte, čo zabezpečuje plynulý chod systému aj pri náročnejších úlohách a multitaskingu. Interné úložisko s kapacitou 128GB poskytuje dostatok priestoru pre fotografie, videá aj aplikácie a je možné ho rozšíriť pomocou pamäťovej karty microSD. Telefón beží na čistom systéme Android, ktorý je rýchly, prehľadný a optimalizovaný na každodenné používanie.
Hlavnou prednosťou modelu Motorola One Zoom je štvorica zadných fotoaparátov, vrátane teleobjektívu s optickým zoomom, širokouhlého objektívu a snímača hĺbky ostrosti. Vďaka tomu môžete vytvárať detailné snímky, široké zábery aj portréty s profesionálnym efektom. Predná kamera je ideálna na kvalitné selfie aj videohovory. Samozrejmosťou je podpora LTE, Wi-Fi, Bluetooth a GPS. Nechýba čítačka odtlačkov prstov integrovaná v displeji a batéria s kapacitou 4000 mAh, ktorá poskytuje výbornú výdrž.
Výhody:
-
6,39" OLED displej s Full HD+ rozlíšením
-
Procesor Qualcomm Snapdragon 675
-
4GB RAM pre plynulý chod systému
-
128GB úložisko s možnosťou rozšírenia
-
Štvoritý zadný fotoaparát
-
Optický zoom a širokouhlý objektív
-
Čítačka odtlačkov prstov v displeji
-
Podpora LTE pripojenia
-
Batéria 4000 mAh s dlhou výdržou
-
Elegantné a prémiové prevedenie
-
Ideálny na fotografovanie aj každodenné používanie
Technické špecifikácie:
-
Displej: 6,39" OLED, 2340 × 1080 px
-
Procesor: Qualcomm Snapdragon 675 – osemjadrový
-
Grafika: Adreno 612
-
Operačná pamäť: 4GB
-
Úložisko: 128GB (možnosť rozšírenia microSD)
-
Fotoaparáty:
-
Zadný: 48 Mpx + 8 Mpx (teleobjektív) + 16 Mpx (širokouhlý) + 5 Mpx (hĺbkový)
-
Predný: 25 Mpx
-
-
Operačný systém: Android
-
Konektivita: LTE, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS
-
SIM: Dual SIM
-
Čítačka odtlačkov prstov: áno (v displeji)
-
Batéria: 4000 mAh
-
Rozmery: 158 × 75 × 8,8 mm
-
Hmotnosť: 190 g
Fotografia je ilustračná.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Motorola One |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| ? Hmotnost: | 190 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 675 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 172 456 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | Super AMOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Optický Zoom: | 3x |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 48 Mpx + 8 Mpx + 16 Mpx + 5 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 25 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
