Apple iPhone 14 128GB – бял
Код: 14123Подробно описание на продукта
Apple iPhone 14 128GB – бял
Щат:Изложба
Гаранция:24 месеца
Цвят:бял
Съдържание на пакета:мобилен телефон, кабел за зареждане
Телефонът има 100% заредена батерия
Доставка до магазина: приблизително до 5 работни дни
Доставка до дома: приблизително до 7 работни дни
Описание на продукта:
Телефонът е от изложбен брой, бил е изваден от кутията и е използван само като демонстрационно устройство. Не е използван при нормална употреба.
Apple iPhone 14 в бяло със 128GB е идеалният избор за тези, които търсят стилен, мощен и надежден смартфон. В тази изложбена версия получавате почти нов телефон с минимално износване, напълно функционален и с 24-месечна гаранция.
Телефонът е оборудван с чип A15 Bionic, който осигурява безпроблемна работа на системата и взискателните приложения. Двойната камера може да заснема красиви изображения денем и нощем, а също така предлага професионални режими като Cinematic Mode или Action Mode. Super Retina XDR дисплеят осигурява отлично качество на изображението, докато съвременните технологии като Face ID, MagSafe и разпознаване на автомобилни катастрофи издигат комфорта на използване на ново ниво.
Предимства:
-
Елегантен дизайн в бяло
-
Мощен чип A15 Bionic – идеален за многозадачност и игри
-
Super Retina XDR дисплей с рязко и ясно изображение
-
Двойна камера – страхотни снимки и видео във всяка ситуация
-
Кинематографичен режим и режим на действие за създаване на креативни видеоклипове
-
Модерни функции: Face ID, MagSafe, откриване на автомобилна катастрофа
-
Поддръжка на 5G, Wi-Fi 6 и Bluetooth 5.3
-
128GB капацитет – достатъчно място за снимки, видеоклипове и приложения
Технически спецификации:
-
Дисплей:6.1" Super Retina XDR OLED, 2532 x 1170 пиксела
-
Процесор:Apple A15 Bionic (5-ядрен графичен процесор)
-
Съхранение:128GB
-
Камери:
-
Задна част:12 MP (основна) + 12 MP (ултраширока)
-
Предна част:12MP TrueDepth с автофокус
-
-
Видео:4K до 60 кадъра в секунда, Кинематографичен режим, Режим на действие
-
Свързаност:5G, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, NFC
-
Функция:Face ID, MagSafe, разпознаване на автомобилни катастрофи
-
Издръжливост:IP68 – водоустойчив и прахоустойчив
-
Размери:146,7 x 71,5 x 7,8 мм
-
Тегло:172 г
Снимката е илюстративна.
Допълнителни параметри
| Категория: | iPhone 14 |
|---|---|
| Гаранция: | 2 години |
| Rozměry ( v × š × h ): | 146,7 x 71,5 x 7,80 |
| Hmotnost: | 172 g |
| Uhlopříčka: | 6,1" |
| Super Retina XDR Displey: | ANO |
| HDR displej: | ANO |
| OLED Displey: | ANO |
| True Tone: | ANO |
| Obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Maximální jas: | 1 200 nits (HDR) |
| Operační Systém: | iOS 16 |
| Paměť telefonu: | 128 GB |
| Výdrž Baterie: | 20 hodin přehrávání videa |
| Bionický čip: | A15 |
| Počet jader čipu: | 6jádrové CPU + 5jádrové GPU |
| 5G: | ANO |
| Zadní Fotoaparát: | |
| Počet čoček: | 2 |
| Rozlišení Fotoaparátu: | 12 Mpx |
| Hlavní: clona: | ƒ/1,5 |
| Optická stabilizace: | ANO |
| optický zoom: | 0,5×, 1× |
| Deep Fusion: | ANO |
| Noční režim: | ANO |
| Apple ProRAW: | NE |
| Makro fotografie: | NE |
| Nahravaní videa ve 4K: | ve 24 fps, 25 fps, 30 fps nebo 60 fps |
| Nahravaní videa ve 1080p HD: | ve 25 fps, 30 fps nebo 60 fps |
| Filmařský režim: | ANO ve 4K HDR při 30 fps |
| Akční režim: | ANO |
| HDR video v Dolby Vision: | ANO ve 4K při 60 fps |
| Nahrávání ProRes videa: | NE |
| Makro video, zpomalený záběr i časosběr: | NE |
| Stereo nahrávání: | ANO |
| Přední fotoaparát: | |
| Rozlišení předního Fotoaparátu: | 12MP |
| TrueDepth u předního Fotoaparatu: | ANO |
| Clona předního Fotoaparatu: | ƒ/1,9 |
| Retina Flash u předního Fotoaparátu: | ANO |
| Photonic Engine: | ANO |
| Noční režim u předního Fotoaparátu: | ANO |
| ProRes video: | NE |
| QuickTake video: | ANO |
| Kinematografická stabilizace videa: | ANO |
| Bezpečnost: | |
| Tísňové SOS volání: | ANO |
| Detekce autonehody: | ANO |
| Mobilní a bezdrátová rozhraní: | |
| Wi‑Fi 6: | ANO |
| Bluetooth: | 5.3 |
| NFC: | ANO s režimem čtečky |
| Bezpečné ověřování: | |
| Face ID: | ANO |
| TrueDepth kamera na rozpoznávání obličeje: | ANO |
| Přehrávání zvuku: | |
| Přehrávání prostorového zvuku: | ANO |
| Dolby Atmos: | ANO |
| Přehrávání videa: | |
| HDR: | ANO |
| Dolby Vision: | ANO |
| HDR10 a HLG: | ANO |
| Napájení a baterie: | |
| Podpora rychlého nabíjení: | ANO 20 W |
| Bezdrátové nabíjení: | ANO přes MagSafe nebo Qi |
| Nabíjecí konektor: | Lightning |
| Snímače: | |
| LiDAR skener: | NE |
| Gyroskop: | ANO |
| Akcelerometr snímající vysoké přetížení: | ANO |
| Snímač blízkosti: | ANO |
| Barometr: | ANO |
| SIM karta: | |
| Dvě SIM: | ANO (eSIM + Nano-SIM) |
| Podpora dvou eSIM: | ANO |
