Garmin Instinct Solar
Код: 16395Свързани продукти
Подробно описание на продукта
Garmin Instinct Solar
- Това е употребяван часовник.
- Състояние на часовника:Използван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- Продуктът може да бъде поръчан в цветен вариант.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Часовниците се изработват по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В рамките на 7 работни дни във вашия дом.
- 12 месеца гаранция.
Невероятно дълъг живот на батерията
Garmin Instinct е GPS смарт часовник, който разширява границите на възможното. Той е издръжлив, мощен, лесен за четене при всякакви условия и благодарение на слънчевата си енергия, издига издръжливостта на смарт часовника на съвсем ново ниво.
Проектиран до краен предел
Корпус от полимер, подсилен с влакна, устойчиво на надраскване химически закалено стъкло Corning® Gorilla® и батерия, която черпи енергия от слънцето.
Отличителният дизайн
Този часовник няма да остави никого безразличен. Смел, забавен и функционален, Garmin Instinct е смарт часовникът, към който всеки ще обърне поглед.
Слънчево зареждане
Когато е изложен на слънчева светлина, Instinct предлага ненадминат живот на батерията, което го прави идеален за взискателни експедиции далеч от цивилизацията.
Военна издръжливост
Instinct отговаря на американския военен стандарт MIL-STD-810G за устойчивост на температура, удар и вода (до дълбочина 100 метра).
Мениджър на захранването
С Instinct имате пълен контрол върху консумацията на енергия и живота на батерията на вашия часовник. Можете да включвате/изключвате сензорите, да регулирате подсветката и безжичните предавания.
Универсална спортна употреба
Часовникът е подходящ за широк спектър от спортове: бягане, колоездене, плуване, ски, планински преходи, гребане, фитнес упражнения и други.
Измерване на пулса на китката
Много удобното измерване на пулса на китката 1 предоставя данни не само по време на спортна активност, но и през деня или по време на сън.
Пулсов оксиметър
Сензорът Pulse Ox2 използва светлинни лъчи на китката ви, за да измери колко добре тялото ви абсорбира кислород, което е важно при наблюдение на състоянието ви на аклиматизация или качеството на съня.
Функция за оценка на стреса
Функцията „Stress Score“ измерва нивото на стрес върху тялото и предоставя ценна информация, подходяща за дозиране на тренировки, почивка и евентуална промяна на начина на живот. Функцията „Stress Score“ е източник на информация за функцията „Body Battery“.
Функции на Body Battery™
Въз основа на измерването на стреса на тялото, часовникът оценява оставащата телесна енергия с ясна, единична стойност. Регенерирате ли достатъчно? Спите ли добре? Часовникът ще ви каже.
GPS, ГЛОНАСС, Галилео
Достъпът до няколко различни навигационни спътникови системи (GPS, GLONASS и Galileo) осигурява надеждна работа дори на места с ограничена видимост в небето.
Барометър, компас, алтиметър
Часовникът INstinct съдържа редица сензори, включително барометър, който следи атмосферното налягане и промените във времето, триосен електронен компас, подходящ за ориентиране, и алтиметър, предоставящ подробна статистика за надморската височина.
Навигация по маршрута
Възможност за навигация по планиран или завършен маршрут. Можете също така да запазите точките си на терен, до които навигацията може да ви върне многократно, ако е необходимо.
Интелигентни функции
Можете да преглеждате информация за входящи повиквания, текстови съобщения и други известия на дисплея на часовника, когато е сдвоен със съвместими телефони (Android и iOS).
Сателитна комуникация
Instinct може да се свърже към сателитен комуникатор inReach® (продава се отделно; изисква се абонамент), за да чете/изпраща съобщения чрез мрежата Iridium или да активира спешно SOS повикване.
Функция календар
Часовникът има отделна страница с календар и показване на планирани събития за всеки ден.
Допълнителни параметри
| Категория: | Умни часовници Garmin |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| Ciferník: | 45 mm |
| Hmotnost: | 53.0 g |
| Materiál tělo: | Polymer |
| Zvýšená odolnost: | 10ATM |
| Operační systém: | vlastní OS |
| Mikrofon: | NE |
| Úhlopříčka displeje: | 0,9" |
| Displej - technologie: | monochromatický |
| Typ tvrzeného skla: | Power Glass™ |
| Kompatibilita: | Android a IOS |
| Podpora sítí: | NE |
| Wi-Fi: | ANO |
| Bluetooth: | ANO |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Baterie - výdrž: | 1344 h |
