Motorola Edge 20 Lite 8/128GB
Код: 14093Подробно описание на продукта
Motorola Edge 20 Lite 8/128GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
6,7-инчов OLEDFHD+ екран
Потопете се в игри и филми на ултраширок екран, който увеличава максимално зрителното ви пространство. Насладете се на изключителната наситеност и плавност на 90Hz OLED дисплея.

Натисни газта.
Ускорете любимите си приложения, игри и други с мощния процесор MediaTek Dimensity 720 и 8GB RAM, за да можете да се свързвате, стриймвате и изтегляте от най-бързите мрежи по света.

Свържете телефона си с компютъра
С Ready For можете да осъществявате достъп до приложенията на телефона си и файловете на компютъра си от един екран. Можете дори да премествате файлове между устройства. Споделянето е изключително лесно.

Твоят звук. Твоят стил.
Свържете слушалките си чрез вградения 3,5 мм жак. Или се свържете безжично чрез Bluetooth. Изборът е ваш.

Сигурност на корпоративно ниво
С ThinkShield за мобилни устройства вашите данни ще бъдат защитени от злонамерен софтуер, фишинг и други заплахи. Цялостната хардуерна и софтуерна сигурност гарантира, че данните ви са по-добре защитени.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Edge |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 185 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 720 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 260 000 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 108 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 30 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
