Motorola Edge 30 8/256GB
Код: 14091Подробно описание на продукта
Motorola Edge 30 8/256GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Бързо и гладко
Видеоклиповете и игрите изглеждат невероятно на 6,5-инчовия OLED дисплей. А с бързата честота на опресняване от 144Hz, превъртането през видеоклипове и играенето на игри никога не е било по-плавно.

Безкраен контраст. Фантастични цветове.
Потопете се в безкрайния контраст на по-дълбоките тъмни тонове и над милиард нюанса на цветовете на ярък дисплей с технология HDR10+, а пълното цветово пространство DCI-P3 отговаря на изискванията за точност при цифрова кино прожекция.

Пусни го силно.
Чувствайте се свободни да пускате любимите си песни с пълна сила на звука и да се наслаждавате на по-добър бас, по-ясни вокали и дълбок, богат Dolby Atmos звук от два големи стерео високоговорителя.

Нашата най-модерна 50MP камера
Заснемайте изключително ясни снимки при всякаква светлина. Макро, широкоъгълни снимки или спиращи дъха селфита, Motorola edge 30 е винаги готов да заснеме перфектния кадър. Освен това, насладете се на по-бързи и по-точни снимки при всякаква светлина с незабавен фокус върху всички пиксели и 32 пъти повече активни пиксели. И кажете сбогом на размазаните снимки с OIS (оптична стабилизация на изображението).

Изпитайте разликата с 5G3
Насладете се на най-съвременната производителност на чипсета Qualcomm Snapdragon 778G+ 5G и се възползвайте от скоростите от следващо поколение 5G4 и Wi-Fi 6E5. С 8GB RAM можете да извършвате многозадачност по-плавно и бързо.

Елегантност за всеки ден
Motorola edge 30, най-тънкият 5G смартфон на пазара, е пълен с невероятни функции и е лесен за държане. Водоустойчив и неповторим, телефонът показва фина игра на светлина, когато го накланяте от едната страна на другата. Освен това, с четец за пръстови отпечатъци под дисплея, можете да го отключите само с едно докосване.

Изключителна батерия. Зареждане TurboPower 306.
Забравете за живота на батерията. Свържете се със скорости от 5G3 и се насладете на живот на батерията, който няма да издържи дълго. Само няколко минути зареждане с технологията TurboPower 30 ви осигуряват часове живот на батерията.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Edge |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 155 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 778G+ 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.5 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 582 931 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 50 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 020 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 33 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
