Motorola Edge 30 Fusion 12/256 GB
Код: 14058Подробно описание на продукта
Motorola Edge 30 Fusion 12/256 GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Гледайте любимите си предавания с ярки цветове и плавна картина от край до край на HDR10+ дисплей, където по-ярките и по-наситени цветове отговарят на изискванията за точност за цифрова кино прожекция.

Кристално ясни снимки
С 50MP камера можете да заснемате уникални изображения, независимо дали снимате на закрито или на открито, денем или нощем, моментни снимки или професионални снимки.

Освободете потенциала си с нова енергия
По-бърза скорост, по-добър геймплей, подобрена обработка на изображения, ясен безжичен звук – процесорът Qualcomm Snapdragon 888 + 5G1 подобрява производителността на телефона ви по всякакъв начин.

С пълна пара напред към победата
Със Snapdragon Elite Gaming, можете да се насладите на легендарно зрелище на екрана си, благодарение на по-ниската латентност на докосването от 360Hz. Можете да се възползвате от графика в реално време и актуализации на производителността. А с поддръжката на 144Hz дисплеи, винаги можете да очаквате плавно и жизнено игрово изживяване.

Dolby Atmos звучи като в киносалон
Открийте нова дълбочина на любимите си песни и филми със съраунд звук Dolby Atmos. Насладете се на подобрен бас, по-ясни вокали и по-чисти високи честоти от два големи стерео високоговорителя.

От нула до сто за миг
С 68W TurboPower зареждане можете да получите заряд за цял ден само за 10 минути.

Нищо няма да те спре.
Отдайте се изцяло на забавлението или работата си и оставете тревогите за живота на батерията зад гърба си благодарение на капацитета от 4400 mAh.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Edge |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 175 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 888+ 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.0 GHz |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx široký + 13 Mpx ultraširoký + 2 Mpx hloubka |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 400 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 68 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
