Motorola Edge 30 Neo
Код: 14062Подробно описание на продукта
Motorola Edge 30 Neo
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Отличителният дисплей
По-тъмните черни тонове и по-богатите цветове осигуряват безкраен контраст и подобрена яркост на 6,28-инчовия OLED екран.

Край на присвиването на очи
Настройките за яркост компенсират дневната светлина на открито, емисиите на синя светлина през нощта и видимото трептене на екрана за чувствителни очи.

Скорост на опресняване
Независимо дали стриймвате, играете игри, скролвате или превключвате между приложения, картината ще остане плавна и плавна с честота на опресняване от 120Hz.

Перспектива с висока резолюция
С 64MP камера, вашите снимки са постоянно ясни и ярки с резки детайли, дори при слаба светлина.

Останете в бързата лента
Свържете се с 5G скорости, без да се притеснявате за живота на батерията с капацитет 4020 mAh. И получете цял ден захранване само за 10 минути с 68W TurboPower зареждане.

Безпроблемна производителност
Подобрете мобилното си изживяване със скоростта и производителността на чипсета Qualcomm Snapdragon 695 5G. Поддържайте високоскоростни връзки с ниска латентност както в отдалечени, така и в градски райони.

За по-добро слушане
Открийте нови нива на емоция в любимата си музика с многоизмерен Dolby Atmos звук.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Edge |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 155 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 695 5G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 402 500 |
| RAM: | 8 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | Ne |
| Displej - velikost (palec): | 6.3" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 64 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, OIS |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 64 Mpx široký + 13 Mpx ultraširoký |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 020 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 68 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
