Motorola Edge 30 Ultra 12/256GB
Код: 14183Подробно описание на продукта
Motorola Edge 30 Ultra 12/256GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Потопете се изцяло в образа
Гледайте любимите си сериали и филми в цялата им красота от край до край, без излишна рамка, на 6.67-инчовия HDR10+ дисплей.

За най-ценните моменти
Това е, което чакахте: добре дошли в първата 200MP камера на пазара. Авангардният сензор е проектиран да балансира перфектно играта на светлината и сянката, осигурявайки ясни и отчетливи изображения, които заслужават най-ценните ви моменти в живота.

Заснемете всичко
Можете да поберете повече в кадъра, без да правите компромис с качеството на изображението. Ултраширокият сензор добавя яркост при слаба светлина и комбинира множество пиксели в един по-голям, за да фокусира всеки детайл.

Накратко, перфектен портрет
12-мегапикселовият телеобектив за портрети заснема лица в най-добрата светлина. Снимайте с широка бленда и малка дълбочина на рязкост за естествени, меки фонове.

Регулируем фокус
Създавайте професионално изглеждащи портрети с красиви ефекти на размазване на фона. Можете дори да експериментирате с нивото на интензивност. Можете да избирате между широкоъгълно, стандартно или макро фокусно разстояние.

Производителност с пълна мощност
Следващото поколение процесорна мощност е тук: производителността, задвижвана от изкуствен интелект, на мобилната платформа Snapdragon 8+ Gen 1 осигурява по-бързи скорости, подобрена обработка на изображения, по-голяма енергийна ефективност и други.

Първокласно гейминг изживяване
Със Snapdragon Elite Gaming, контролирайте играта си по-интелигентно с гласови команди и бъдете по-пъргави с по-ниска латентност на докосване и плавна поддръжка за вашия 144Hz дисплей. Победата никога не е била толкова вълнуваща.

По-добро управление на енергията
С масивна батерия от 4610 mAh и подобрена по-ниска консумация на енергия от най-новия процесор Snapdragon, ще имате повече от достатъчно мощност.

Не се бави.
С най-бързото зареждане под слънцето, TurboPower, можете да получите заряд за цял ден за 7 минути благодарение на невероятните 125W мощност.

Енергия за раздаване
Благодарение на 10W безжично споделяне на мощност, можете да споделите част от енергията си с приятел.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Edge |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 198 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 12 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 995 717 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11a/b/g/n/ac/6e |
| Bluetooth: | 5.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 200 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Optický Zoom: | 2x |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 200 Mpx + 12 Mpx + 50 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 610 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 125 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI 10 W |
