Motorola Edge 40 Neo 12GB/256GB
Код: 16200Подробно описание на продукта
Motorola Edge 40 Neo 12GB/256GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Зашеметяващ дисплей за визуално изживяване
6,55-инчовият pOLED FHD+ дисплей ще ви очарова с качеството на изображението. С поддръжка на честота на опресняване от 144Hz, HDR10+ и 10-битова дълбочина на цвета, можете да очаквате ярки цветове, плавно движение и висока яркост до 1200 нита.

Отлично фотоапаратурно оборудване за страхотни снимки
50-мегапикселовата f/1.8 камера с технология Ultra Pixel и оптична стабилизация на изображението (OIS) ви гарантира страхотни снимки при всякакви условия на осветление. Освен това, 32-мегапикселовата селфи камера ви позволява да заснемате себе си и приятелите си с най-високо качество.

Отлична производителност и висока ефективност с процесора MediaTek Dimensity 7030
Motorola Edge 40 Neo осигурява отлична производителност благодарение на процесора MediaTek Dimensity 7030. С тази авангардна технология можете да сте сигурни, че телефонът ви ще бъде бърз и ефективен, независимо от вашите нужди.

Огромна памет за вашите нужди
С 12+256GB място за съхранение ще имате достатъчно място за всички ваши приложения, снимки, видеоклипове и други. Насладете се на вашата дигитална библиотека до последния детайл.

IP68 защита за безпроблемна употреба
Със сертификат IP68, Motorola Edge 40 Neo е устойчив на прах и вода, което го прави идеален спътник за приключения и ежедневна употреба. Не е нужно да се притеснявате от дъжд или неочаквани инциденти.

Батерия, която няма да спре да ви забавлява
С голяма батерия от 5000 mAh ще можете да използвате телефона си през целия ден, без да се притеснявате, че ще ви свърши батерията. А с бързо зареждане от 68 W ще можете да го презаредите за миг. Освен това, с тегло само 170 грама, Motorola Edge 40 Neo е лек и лесен за носене.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Edge |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 172 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Mediatek Dimensity 7030 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.5 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 527 666 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Displej - velikost (palec): | 6.6" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.4 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP54 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | UHD 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 13 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 32 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 68 W |
| Bezdrátové nabíjení: | ANO |
