Motorola Edge 40 Pro 12GB/256GB
Код: 16201Подробно описание на продукта
Motorola Edge 40 Pro 12GB/256GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Безрамков дисплей Dolby Vision + звук Dolby Atmos
Насладете се на милиард нюанса и цветове на 6.67" pOLED дисплей с честота 165 Hz и 3D Corning Gorilla Glass Victus. В същото време се потопете в многоизмерен звук благодарение на технологията Dolby Atmos.

Тройна камера с висока резолюция + портретен телеобектив
Правете страхотни снимки при всякаква светлина и във всяка ситуация с 50MP основна камера, 50MP ултраширокоъгълна камера и 12MP портретна камера.

Свръхбързи 5G скорости
Мобилната платформа Snapdragon 8 Gen 2 ви позволява да изтегляте предавания за секунди, да стриймвате без досадно време за зареждане и да се наслаждавате на телефона си както никога досега.

Хладно под водата благодарение на IP68
Вашият телефон е създаден да издържа на прах, мръсотия и пясък, но това не е всичко: той може да издържи до 30 минути в плитки води.

Енергия, която ви вдъхновява
Заредете с бързо зареждане 125W TurboPower или се сбогувайте с кабелите и зареждайте безжично с 15W. Не позволявайте на нищо да ви ограничава. С мощна батерия от 4600mAh, която издържа повече от 30 часа с едно зареждане, няма нужда да се притеснявате.

Готов за функция
Свържете се безжично с телевизора си и играйте мобилни игри, осъществявайте видео разговори и използвайте приложенията на телефона си на големия екран.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Edge |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 199 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 13 |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 3.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 527 666 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | pOLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | NE |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ax |
| Bluetooth: | 5.3 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP68 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu v displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 50 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 8K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 50 Mpx + 50 Mpx + 12 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 60 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 125 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
| Max. výkon reverzního nabíjení: | 5 W |
