Motorola Edge Plus 12/256GB
Код: 14169Подробно описание на продукта
Motorola Edge Plus 12/256GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Фотография на съвсем ново ниво
Тройната камера със 108MP сензор е проектирана да прави най-добрите снимки, които някога сте виждали на смартфон. Двойна оптична стабилизация на изображението, усъвършенстван лазерен фокус, 6K видео и изкуствен интелект, който подобрява вашите снимки - експертно разработен хардуер, съчетан със софтуер, който прави всичко лесно. Не ви е необходим SLR, за да правите страхотни снимки и видеоклипове.
Най-големият фотосензор досега
108-мегапикселовият фотосензор е почти три пъти по-голям от 12-мегапикселовите камери, използвани от конкурентните флагмански телефони.

Система с четири камери. Безкрайни възможности
Екстремно макро, ултраширокоъгълни пейзажи и всичко между тях - Motorola edge+ има тройна камера, създадена да заснема страхотни снимки, независимо от сцената или обекта.
Най-бързите 5G предавания
Впуснете се в бъдещето на свързаността, насладете се на светкавично бързата 5G мрежа, както и на супер скоростта и честотната лента на WiFi 6. Готови ли сте за най-бързия трансфер на данни на смартфон досега? Мислехме си, че да.

Висока производителност
Мобилната платформа Qualcomm Snapdragon 865 е най-бързият процесор в света, със система с изкуствен интелект, която може да обработва 15 трилиона операции в секунда. Добавете към това 12GB DDR5 памет и 256GB UFS 3.0 място за съхранение за по-бърз трансфер на данни и по-ниска консумация на батерия и ще имате цялата мощност, от която се нуждаете.

Най-завладяващата изложба
Мобилната платформа Qualcomm Snapdragon 865 е най-бързият процесор в света и разполага с AI система, която може да обработва 15 трилиона операции в секунда. Добавете към това 12GB DDR5 памет и 256GB UFS 3.0 памет за по-бърз трансфер на данни и по-ниска консумация на батерия. Вие имате цялата мощност. Краищата на дисплея са оборудвани със сложни функции, които ви дават контрол. Можете да използвате телефона си по-лесно с една ръка с жестове като плъзгане нагоре или надолу или докосване на ръба. Краищата на телефона също светват, за да индикират входящо повикване, аларма или известие, както и за да покажат нивото на батерията.
Най-силният и най-мощен звук
Два мощни стерео високоговорителя издават най-силния звук, създаван някога в смартфон. Аудио тунингът от наградения с награда „Грами“ Waves осигурява професионално качество на звука. Можете да очаквате по-дълбок и по-детайлно звучене, което ви обгръща.
Живот на батерията повече от два дни
Без значение колко страхотен е телефонът ви, той е нищо без добра батерия. Издържа повече от два пълни дни с едно зареждане с масивната батерия от 5000 mAh. TurboPower кабелното и безжично зареждане ви осигурява часове употреба само за минути. Зареждайте аксесоарите и другите си устройства с безжично споделяне на енергия.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Edge |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 203 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 865 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.8 GB |
| AnTuTu benchmark: | 574 155 |
| RAM: | 12 GB |
| Úložiště: | 256 GB |
| Rozšíření úložiště: | NE |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | OLED |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | V displeji |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 108 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Optický Zoom: | 3x |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | 6K |
| Optická stabilizace obrazu: | ANO |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Quad 108 Mpx + 8 Mpx + 16 Mpx + TOF |
| Selfie fotoaparát: | 25 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | QI |
| Reverzního nabíjení: | ANO |
