Моторола Мото Е32
Код: 14059Подробно описание на продукта
Моторола Мото Е32
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Ултраширокоекранен дисплей
Вдъхнете живот на любимите си снимки, филми и игри на 6,5-инчов ултраширок HD+ дисплей с честота на опресняване от 90Hz.

Тройна камера с функции за изкуствен интелект
Не пропускайте нито един момент с камерата с бързо фокусиране. Заснемайте красиви портрети, зашеметяващи близки планове и уникални селфита във всякаква среда.

Дълготрайната батерия
Кажете сбогом на притесненията за батерията: работете и се забавлявайте по-дълго с дълготрайна батерия от 5000 mAh.

По-интелигентна и по-плавна работа
Гледайте как телефонът ви реагира мигновено на всяко докосване или плъзгане благодарение на мощния осемядрен процесор и 4GB RAM.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 184 |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Unisoc T606 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.6 GHz |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 16 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 16 Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5000 |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
