Motorola Moto E40, 4/64GB
Код: 14176Подробно описание на продукта
Motorola Moto E40, 4/64GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Гладко през цялото време
Насладете се на плавни, плавни изображения и много по-малко забавяне с бърза честота на опресняване от 90Hz. Увеличете максимално зрителното си изживяване на ултраширокия 6,5-инчов Max Vision HD+ дисплей.

Вдъхнете живот на осветлението
Заснемайте резки и наситени снимки във всякаква среда и при всякаква светлина. 48-мегапикселовият сензор с технология Quad Pixel осигурява 4 пъти по-добра чувствителност при слаба светлина.

Изживейте скоростта
С мощния осемядрен процесор Unisoc Tiger T610 ще се справите с деня си. Независимо дали играете игри, гледате видеоклипове или правите снимки с приятели, никога няма да ви липсва скорост. С 4GB RAM памет от най-ново поколение можете да извършвате многозадачност без усилие.

Над 40 часа забавление
Забавлявайте се по-дълго с едно зареждане на батерията от 5000 mAh. Слушайте музика поточно до 76 часа, гледайте видеоклипове 14 часа2 или сърфирайте в интернет 10 часа.

Два пъти повече опции
Има достатъчно място за две SIM карти - една лична и една служебна. Със специален слот за microSD карта можете да добавите до 1TB от любимите си приложения, снимки и други.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 198 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 11 |
| Procesor: | Unisoc T700 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 123 177 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1000 GB |
| Displej - velikost: | 6.5" |
| Displej - rozlišení (pixel): | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48Mpx + 2 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
