Motorola Moto E6 Play 2/32GB
Код: 14184Подробно описание на продукта
Motorola Moto E6 Play 2/32GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Бърз и удобен достъп
Четец на пръстови отпечатъци - Скучно ли ви е да помните паролата си? Просто докоснете четеца на пръстови отпечатъци, за да отключите телефона си мигновено. Четецът се намира на гърба на телефона в логото на Motorola.
Отключете с лицето си
Предната камера използва изкуствен интелект, за да провери чертите на лицето ви, което ви позволява да отключите телефона си с лицето си.
Дисплей
Motorola E6 Play има 5,5-инчов дисплей със съотношение на страните 18:9 и резолюция 1440 x 720 HD+. Със съотношение екран-корпус от 75%, той е по-малък и по-компактен от преди.
Остри снимки
Заснемайте ясни снимки и видеоклипове с 13-мегапикселовата задна камера с автофокус, поддръжка на разкрасяване, боке ефект и 360-градусова панорама. 13-мегапикселовата задна камера с бленда f/2.2 и LED светкавица осигурява повече светлина, когато имате нужда от нея.
5MP селфи камера
Селфи камерата е с резолюция 5MP и бленда f/2.2, което осигурява ясни автопортрети дори при условия на слаба светлина.
Производителност
Motorola Moto E6 Play се захранва от 1.5GHz четириядрен процесор MediaTek MT6739. Той е оборудван и с 2GB RAM. Батерията е с капацитет 3000 mAh и е проектирана за целодневна употреба.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 140 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 9.0 Pie |
| Procesor: | Mediatek MT6739 |
| Procesor - počet jader: | čtyřjádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.5 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 55 600 |
| RAM: | 2 GB |
| Úložiště: | 32 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 256 GB |
| Displej - velikost (palec): | 5.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 4.2 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 3 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
