Motorola Moto E7 Plus 4/64GB
Код: 14210Подробно описание на продукта
Motorola Moto E7 Plus 4/64GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
По-голям екран = по-добро забавление
Игрите и филмите са по-забавни на ултраширокия екран. 6,5-инчовият Max Vision HD+ дисплей има съотношение на страните 20:9, което ви осигурява голямо съотношение екран-телефон. Гледайте повече. Играйте повече. Наслаждавайте се повече.

Брилянтни снимки при всякакво осветление
48-мегапикселовата камера с 1 сензор ви позволява да заснемате супер резки снимки при всякаква светлина за зашеметяващи резултати. Режимът „Нощно виждане“ осигурява ясни снимки с богати цветове дори на тъмно, докато специален сензор за дълбочина ви позволява да експериментирате с дълбочината на рязкост и да добавите красив ефект на размазване към портретите си.

използвайте през целия ден и нощ
Батерията с капацитет 5000 mAh осигурява повече от 2 дни живот на батерията, така че можете да използвате телефона си през целия уикенд, без да е необходимо да го зареждате.

Супер бърза реакция. Супер интелигентна.
С мощните възможности на изкуствения интелект на 1.8GHz осемядрения процесор Qualcomm Snapdragon, получавате 50% повече производителност и възможността да правите зашеметяващи снимки. Освен това, 4GB RAM осигуряват безпроблемна многозадачност и работа в социалните медии.

Повече място за всичко
С 64GB вградена памет имате достатъчно място за снимки, музика и филми. И винаги можете да добавите до 512GB с опционалния слот за microSD карта 5.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 180 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 460 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 1.8 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 138 156 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | microUSB |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Dual 48 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 8 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
