Motorola Moto E7 Power 4/64GB
Код: 14179Подробно описание на продукта
Motorola Moto E7 Power 4/64GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
По-голям екран, по-голяма радост
Игрите и филмите ще бъдат много по-забавни на 6,5-инчовия Max Vision HD+ дисплей. Повече обзор. Повече игри. Повече забавление.
64GB вградена памет
Никога повече не се тревожете за място за съхранение. С 64GB вградена памет имате достатъчно място за снимки, песни и филми.

Висококачествена и бърза производителност с изкуствен интелект
Направете най-добрите си снимки и постигнете по-висока производителност с осемядрения процесор MediaTek Helio G25 и 4GB RAM.

Дълги дни и нощи, изпълнени със забавления
Батерията с капацитет 5000 mAh ви осигурява достатъчно захранване за 2 дни, така че можете да прекарате уикенда, без да се притеснявате за презареждане. Тя също така разполага с 10W бързо зареждане, така че можете да заредите телефона си много по-бързо.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 200 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Meditek Helio G25 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 102 778 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 64 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.5" |
| Displej - rozlišení: | HD+ |
| Displej - technologie: | IPS |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11n |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | NE |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 13 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - video: | Full HD |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 13 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 5 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 10 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
