Motorola Moto G 5G 6/128GB
Код: 14174Подробно описание на продукта
Motorola Moto G 5G 6/128GB
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Ново ниво на забавление
Гледайте филми с живи, реалистични цветове на големия 6,7-инчов Max Vision HDR10 дисплей. Чувствайте се сякаш сте в една стая с вас по време на видео чат и гледайте любимите си игри с по-големи детайли, които ви въвличат в действието.

Камера за всеки повод
По-ясните и по-ярки снимки при всякаква светлина са гарантирани благодарение на 48-мегапикселовия сензор и технологията Quad Pixel. Освен това можете да заснемете до 4 пъти повече с ултраширокоъгълния обектив и да постигнете невероятно детайлни снимки с камерата Macro Vision.

5G игри в движение
В допълнение към светкавично бързите 5G трансфери на данни, Qualcomm Snapdragon 750G 5G ви осигурява 20% по-бърза обработка и 10% по-висока графична производителност† от предишното поколение. Стриймвайте игри в движение с качество на настолен компютър. Насладете се на зашеметяващо детайлна графика, изобразена за миг. Дълготрайната производителност и ефективност никога няма да ви разочароват.

Пространство за всички ваши нужди
Със 128GB ултрабърза универсална флаш памет, винаги ще имате достатъчно място за любимите си приложения, музика, снимки и видеоклипове. Освен това, винаги можете да разширите паметта с до 1TB с microSD карта.

Енергия за повече от 2 дни
Работете, играйте и вършете повече през целия ден с батерия от 5000 mAh, която издържа над 2 дни. Нуждаете се от малко тласък? Зареждането TurboPower 20 ви осигурява 10 часа живот на батерията само за 15 минути, така че винаги сте готови за всичко.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 212 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Android |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 750G |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.2 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 380 000 |
| RAM: | 6 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 1024 |
| Displej - velikost (palec): | 6.7" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | LTPS IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | 5G |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.1 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Zvýšená odolnost: | IP52 |
| Otisk Prstu: | Na těle |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF, Quad Pixel |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | 48 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx + 4 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 5 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 20 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
