Motorola Moto G Pro
Код: 14186Подробно описание на продукта
Motorola Moto G Pro
- Това е употребяван Motorola.
- Възможно е да се поръчат различни цветове.
- При поръчка, моля, уточнете цвета в бележките.
- Състояние на телефона: Употребяван
- Попада в категория A-B (възможно е леко износване)
- Телефонът е по поръчка.
- В рамките на 5 работни дни в нашия магазин.
- В дома ви до 7 дни.
- 12 месеца гаранция.
Motorola Moto G Pro
Заснемайте зашеметяващи снимки във всяка ситуация с 48 MPxсензори и тройна камера, която използва изкуствен интелект. След това извадете стилуса и редактирайте снимката или си направете бележка. moto g pro. Ти + съвършенство.
Пълна точност
Създавайте, проектирайте и редактирайте с изключителна прецизност.Ако се чувствате вдъхновени, извадете вградения стилус и любимите ви приложения ще се появят.

Най-добрите в класа си камери на една ръка разстояние
- 48 MP сензор
- Макрозрение
- Ултраширок ъгъл на видимост 117°
- Лазерен автофокус

Красиви снимки
48-мегапикселовият сензор на камерата осигурява 4 пъти по-висока светлочувствителност.
ЗАСНЕМЕТЕ ДЕЙСТВИЕТО
Побира четири пъти повече в кадъра си с ултраширокоъгълната екшън камера от 117°Ултраширокоъгълни видеоклипове могат да се записват, като държите телефона вертикално. Няма значение какво решите да снимате. Това е просто и удобно и няма да пропуснете нито един момент.
БЪДИ НЕЗАЩИТЕН
Moto G Pro е оборудван с батерия от 4000 mAh, проектирана да издържи два дни с едно зареждане. Слушайте музика по-дълго, гледайте повече филми и телевизионни предавания и разчитайте на дълго време в режим на готовност.
скорост за днес. съхранение за утре.
128 GB памет - имате достатъчно място за музика, филми и видеоклипове. Процесор QualcommСнапдрагонще осигури невероятно плавна работа.

ЗВУК, КОЙТО ВАШИЯТ ЕКРАН ЗАСЛУЖАВА
Потопете се в любимите си филми, музика или игри с двойни стерео високоговорители, настроени с технологията Dolby®. Те произвеждат кристално чист звук, който е четири пъти по-мощен и 50% по-силен.Насладете се на всичко това на огромния Max Vision Full HD+ дисплей.
Допълнителни параметри
| Категория: | Motorola Moto |
|---|---|
| Гаранция: | 1 година |
| ? Hmotnost: | 192 g |
| Počet SIM: | 2 |
| Operační systém: | Androd |
| Verze operačního systému: | Google Android 10 Q |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 665 |
| Procesor - počet jader: | osmijádrový |
| Procesor - frekvence: | 2.0 GHz |
| AnTuTu benchmark: | 172 000 |
| RAM: | 4 GB |
| Úložiště: | 128 GB |
| Rozšíření úložiště: | MicroSD |
| Rozšíření úložiště - maximální kapacita: | 512 GB |
| Displej - velikost (palec): | 6.4" |
| Displej - rozlišení: | Full HD+ |
| Displej - technologie: | IPS LCD |
| Nabíjecí konektor: | USB-C |
| Audio jack: | 3,5 mm |
| Podpora sítí: | LTE |
| Wi-Fi: | 802.11ac |
| Bluetooth: | 5.0 |
| GPS: | ANO |
| NFC: | ANO |
| Otisk Prstu: | Otisk prstu HW |
| Rozpoznání obličeje: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - rozlišení: | 48 Mpx |
| Hlavní fotoaparát - blesk: | ANO |
| Hlavní fotoaparát - automatické ostření: | ANO |
| Fotoaparát - speciální vlastnosti: | PDAF a Laser AF |
| Hlavní fotoaparát - video: | 4K |
| Optická stabilizace obrazu: | NE |
| Rozlišení zadních Fotoaparátu: | Triple 48 Mpx + 16 Mpx + 2 Mpx |
| Selfie fotoaparát: | 16 Mpx |
| Baterie - kapacita: | 4 000 mAh |
| Max. výkon drátového nabíjení: | 15 W |
| Bezdrátové nabíjení: | NE |
